Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

MELISSA JOY JONSSON W POLSCE! NOWY PARADYGMAT TRANSFORMACJI I UZDRAWIANIA. INTERAKTYWNE TWORZENIE RZECZYWISTOŚCI

15 czerwca 2019 w godzinach 08:00 - 16 czerwca 2019 w godzinach 07:00

Podczas zajęć będziemy pracować z Dwupunktem, Polem Serca, Polem Przepływu, Matrycą Energetyczną i rezonansem morficznym, po to aby uzdrowić i na trwałe zmienić nasze życie. Melissa łącząc naukę, duchowość i praktyczną zabawę w łatwy sposób wyjaśni, jak zorganizowana jest Świadomość, czym jest Matryca Energetyczna i jak nieograniczoną moc ma Pole Serca. Dzięki tej wiedzy będziemy mogli dokonywać przełomowych zmian w każdej sferze życia – na poziomie osobistych relacji, pracy, życia rodzinnego, zdrowia, finansów i twórczości. Nauczymy się jak realizować swoje najgłębsze marzenia. Poznamy proste, szybkie i skuteczne metodą transformujące wszystkie aspekty naszego życia i otaczającej nas rzeczywistości.

Melissa opiera się na prawach fizyki kwantowej i założeniu , ze jesteśmy połączeni ze wszystkim co nas otacza, z całą Rzeczywistością i Wszechświatem. Że każdy z nas żyje w swoistym Matrixie/ Matrycy Energetycznej, która zawiera wszystkie informacje o nas, naszym życiu, przekonaniach, myślach, wyborach, i wszystkim, co nas określa i kształtuje.

Podczas warsztatu dowiemy się w jaki sposób nasze myśli, zarówno świadome, jak i podświadome, kształtują tą rzeczywistość. I jak możemy zmienić nasze wzorce mentalne, emocjonalne i fizyczne, aby zaszły realne zmiany w otaczającym nas świecie

Dzięki Melisie poznamy sposoby, dzięki którym będziemy mogli dotrzeć do energetycznego pola kwantowego, tak by w szybki i prosty sposób przetransformować niekorzystne dla nas schematy i wzorce. Gdyż to nasze myśli stwarzają naszą rzeczywistość, a Życie odzwierciedla tylko nas samych i nasze przekonania.

Wiele życiowych doświadczeń jest wynikiem rezonansu z polami (siatkami energetycznymi). Kiedy rezonujemy z polem strachu, poczucia winy i choroby nasze życie będzie odpowiednio to odzwierciedlać. Kiedy rezonujemy z polem miłości, obfitości, jedności i przepływu – nasze życie również to odzwierciedli. Jeśli chcesz zmienić swoje życie, to nie wystarczy po prostu zmienić wibracje, czy też myśli. Musisz zmienić wzorce (sieci energetyczne), które łączą cię z wszystkim. Dzięki spotkaniu z Melissą dowiesz się jak zmienić swoje wzorce, które są powiązane ze wszystkim, i jak stworzyć nowe pełne przepływu i miłości Życie!

https://tuiteraz.eu/pl/warsztaty/harmonogram/event/1106-integratywne-warsztaty-m-joy-nowy-paradygmat-transformacji-i-uzdrawiania-interaktywne-tworzenie-rzeczywistosci-warszawa

Organizator: Ośrodek Rozwoju Osobistego Tu i Teraz k. Olsztyna: www.tuiteraz.eu

Zapisy: , biuro: 662 759 576

Miejsce warsztatu: Warszawa

Szczegóły

Początek:
15 czerwca 2019 w godzinach 08:00
Koniec:
16 czerwca 2019 w godzinach 07:00
Witryna internetowa:
https://tuiteraz.eu/pl/warsztaty/harmonogram/event/1106-integratywne-warsztaty-m-joy-nowy-paradygmat-transformacji-i-uzdrawiania-interaktywne-tworzenie-rzeczywistosci-warszawa

Organizator

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz” w Nowym Kawkowie
Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.