Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Uwalnianie książek w Talizmanie – Ogólnopolskie Święto Wolnych Książek 13 czerwca 2017 r.

13 czerwca 2017 w godzinach 07:00 - 31 sierpnia 2017 w godzinach 15:00

Masz w domu książkę, którą przeczytałeś, a teraz jest zbieraczem kurzu? A może jest nietrafionym prezentem? Lub też jest fantastyczna i chcesz się nią z kimś podzielić? Przynieś ją do nas, a sam weź inną! 13 czerwca obchodzimy Ogólnopolskie Święto Wolnych Książek.

Święto wolnych książek w TalizmanieZ wielką przyjemnością informujemy, że XIV edycja Ogólnopolskiego Święta Wolnych Książek rozpocznie się 13 czerwca 2017 r. i potrwa u nas aż do końca sierpnia. Masz więc bardzo dużo czasu na to, by nas odwiedzić i wybrać dla siebie te książki, które same do Ciebie przemówią 😊

Idea Święta Wolnych Książek narodziła się w 2003 roku, co miało na celu promowanie czytelnictwa. Wzorem minionych lat zapraszamy wszystkich aktywnych i kreatywnych Czytelników do uwalniania swoich książek i sięgania po te już uwolnione.

„Uwolnij książki, dziel się z innymi radością czytania”

Przynieś swoją książkę, którą chciałbyś podarować innej osobie i weź tę, którą ktoś podarował Tobie. W Talizmanie uwalniamy książki od 13 czerwca do 31 sierpnia 2017 r.

Przyłącz się do nas. Powiedz o naszej akcji znajomym. Czekamy na Ciebie i Twoje książki.

Od wielu lat my także czynimy wszystko, by sztuka czytania pozostała wiecznie żywa. Słowo pisane popularyzujemy nie tylko wśród dzieci i młodzieży, ale także wśród dorosłych, pragnąc przyczynić się do wzrostu czytelnictwa w Polsce. Wierzymy, że książka odgrywa jedną z ważniejszych ról w rozwoju ludzkości. Dlatego też zachęcamy do dzielenia się dobrem, które posiadamy, gdyż nie samo posiadanie daje wewnętrzne spełnienie, a właśnie dzielnie się…

 

Miejsce akcji:

Talizman.pl
Ul. Antoniuk Fabryczny 55/20, Białystok
Tel.: 85 654 78 35,
e-mail

Szczegóły

Początek:
13 czerwca 2017 w godzinach 07:00
Koniec:
31 sierpnia 2017 w godzinach 15:00
Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.