Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty „Kolorowe Motyle” Iwoną Mazurek

26 listopada 2016 w godzinach 09:00 - 27 listopada 2016 w godzinach 14:00

Kolorowe Motyle® – Posłańcy Duszy

Kolorowe Motyle® to nowatorska metoda uzdrawiania  wysoko wibrującymi kolorami i transformującą energią motyli. Powstała w wyniku wieloletnich doświadczeń zawodowych i osobistych autorki. Łączy w sobie siłę przemian i transformacji zaczerpniętą od motyli oraz potężną energię uzdrawiającą, jaką zawierają w sobie kolory. Motyl jako symbol naszej duszy staje się tu nośnikiem subtelnych energii Światła, przywdziewającego szatę barw. Jako metoda nowatorska nie wpisuje się w żaden kanon edukacyjny. Jej zadaniem jest uzdrawiać poprzez przywrócenie równowagi w psychice i życiu człowieka. Jest genialna w swej prostocie, a jednocześnie uzdrawia najgłębsze zranienia. Kolorowe Motyle® jako Posłańcy Duszy pomagają uzyskać przesłania płynące z wysokich poziomów energetycznych, przynosząc na swoich skrzydłach odpowiedzi na nurtujące pytania. Udzielają wskazówek na przyszłość i pomagają zrozumieć przeszłość. Uczą nas, jak żyć w chwili obecnej, tu i teraz. Przede wszystkim jednak pozwalają na całkowitą transformację naszego życia, gdzie z ludzi śpiących, pogrążonych w iluzji, stajemy się przebudzonymi, świadomymi siebie Istotami Duchowymi. Uzdrawiamy się Światłem własnej Duszy.

www.kolorwe-motyle.com
www.mandalavision.pl

foto-iwona-mazurek

Metoda Kolorowe Motyle® składa się z czterech bloków szkoleniowych tak, jak całkowita transformacja motyla składa się z czterech etapów. Bloki szkoleniowe nazwane przez autorkę fazami to kolejno: JAJO – Osobisty Potencjał, LARWA – Droga Życia, POCZWARKA – Wewnętrzna Transformacja, IMAGO – Rozwinięcie Skrzydeł. Potencjał. Adept metody przechodzi te cztery fazy, podczas których doświadcza stopniowej przemiany swojego życia.

W dniach 26-27.11.2016r zapraszamy na warsztat
Kolorowe Motyle®
Faza I – Osobisty Potencjał
Kim jestem? Jaki sens ma moje życie? Jaki jest mój potencjał? Jak mogę go zrealizować, aby być spełnionym człowiekiem? – Któż z nas nie zadawał sobie takich pytań? Odpowiedzi na te i inne pytania zapisane są w Tobie. Tylko Twoja Dusza zna na nie dokładną odpowiedź. Metoda Kolorowe Motyle® uczy, jak nawiązać kontakt z własną Duszą i usłyszeć podszepty, które przynoszą motyle – duchowi posłańcy, na swoich skrzydłach.
Podczas warsztatów poznasz Kolorowe Motyle, Istoty stworzone z subtelnych energii Twojej Duszy. Metodę Kolorowe Motyle® spośród innych metod uzdrawiania wyróżnia to, że możemy zobaczyć energie, które działają w naszym życiu. Nie musimy wierzyć czy domyślać się jak przebiega uzdrawianie – możemy to zobaczyć i natychmiast poczuć.
Warsztaty prowadzone są interaktywnie, każdy doświadczy działania metody w swoim życiu, pozna swój potencjał i dowie się w jaki sposób może go realizować. Oglądać to będziemy z wysokich poziomów duszy. Ucząc się tworzyć obrazy Kolorowych Motyli oraz poznając klucz do kolorów, doświadczać będziemy działania energii barw i symbolu motyla, za pomocą których przejawia się dusza.

karta-001

Nauczysz się:
* Uwalniać Kolorowe Motyle, czyli tworzyć te niezwykłe obrazy
* Rozumieć Język Światła i komunikować się ze swoją Duszą
* Rozpoznawać Osobisty Potencjał i tworzyć Kolorowego Motyla Osobistego Potencjału, a także pozna zasady powstawania tego wyjątkowego Motyla
* Jak poznawać i rozwijać swój potencjał z pomocą Kolorowych Motyli
* Przeprowadzać Barwne Analizy Osobowości – wykonywać analizy i praktyczne interpretacje

Poznasz też:
* Klucz do kolorów, czyli zasady dobierania kolorów do Uwalniania Motyli
* Psychologiczne i emocjonalne znaczenie barw
* Podstawową symbolikę Motyla – Mistrza Transformacji

Aby tworzyć te piękne obrazy nie musisz umieć malować!

Uwaga!! I faza warsztatów skierowana jest do wszystkich, którzy chcą poznać swój osobisty potencjał oraz otrzymać wskazówki od swojej Duszy, jak go rozwijać, poszukują odpowiedzi na ważne pytania w swoim życiu i chcą poznać metodę dla własnego rozwoju. Ukończenie warsztatów I fazy nie daje żadnych uprawnień do pracy metodą Kolorowe Motyle®
Natomiast osoby, które chciałyby pracować metodą Kolorowe Motyle® i uzyskać uprawnienia konsultanta, mogą kontynuować naukę podczas kolejnych warsztatów.

Iwona Mazurek – Malarka, arteterapeutka, intuicyjna wizjonerka, duchowa uzdrowicielka. Kreatorka artystycznych metod pracy Światłem. Absolwentka Studium Psychologii Psychotronicznej
www.kolorowe-motyle.com/iwona-mazurek/

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
* Opłata za warsztat wynosi 400 zł  (wszystkie materiały wliczone są w koszt warsztatu)
* Warsztaty trwają w sobotę w godzinach 10.00 – 18.00 (z przerwą na obiad) i w niedzielę w godzinach 9.00 – 15.00

Zapisy :
Poradnia Terapii Naturalnych TALIZMAN
15-762 Białystok
ul. Antoniuk Fabryczny 55 lok. 44

Szczegóły

Początek:
26 listopada 2016 w godzinach 09:00
Koniec:
27 listopada 2016 w godzinach 14:00

Miejsce wydarzenia

Sala konferencyjna
Antoniuk Fabryczny 55 lok. 44
Białystok, Podlaskie 15-762 Polska
+ Google Map
Telefon:
(85) 6547835
Zapisz się na newsletter!
Otrzymasz darmowy artykuł "Co mówi o nas zdjęcie na profilu Facebooka".
Zapisz mnie
close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.