Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Warsztaty Totalna Biologia – uzdrawianie przez świadomość – siebie i bliskich z Romualdem Kosznikiem

10 lutego 2017 - 12 lutego 2017

Zapraszamy na warsztaty Totalnej Biologii. Kolejne spotkania odbędą się:

 


Totalna Biologiawarsztaty z Romualdem Kosznikiem – uzdrawianie siebie i bliskich przez świadomość – Białystok  11 – 12 lutego 2017 r. Zajęcia odbędą się w sobotę w godz. 10:00-18:00 i w niedzielę w godz. 9:00-15:00.

romuald-kosznik

Choroba jest po to, aby nam pomóc?

Wynikiem naturalnej potrzeby człowieka jest coraz częstsze holistyczne podejście do medycyny i traktowanie Ciała, Umysłu i Duszy jako integralnej całości. Podobnie jest w Recall Healing czyli Totalnej Biologii. Według niej choroby są reakcją organizmu na nasze wewnętrzne konflikty emocjonalne i są sposobem na ich rozwiązanie. To prawdopodobnie najlepszy sposób naszego mózgu na utrzymanie nas przy życiu. Dolegliwości są przystosowaniem do zmieniających się warunków, a dzięki nim możemy odnaleźć źródło konfliktu i go pokonać.

 

 

 

Warto obejrzeć :Totalna Biologia a nerwica, katar, tarczyca

Najczęstszą przyczyną chorób są emocje. Jeżeli przeżywamy je mocno, mogą stać się nasionem, z którego wykiełkuje choroba. Taki negatywny skutek dają np. śmierć bliskiej osoby, rozwód, utrata pracy czy inne problemy rodzinne. Jeżeli nie poradzimy sobie z traumatycznymi przeżyciami w odpowiednio krótkim czasie, zaczyna reagować na nie nasze ciało, dając symptomy różnych chorób. Takie podejście jest związane Pięcioma Prawami Natury i opartą na nich Medycyną Germańską. Nasz organizm reaguje na nagłe, negatywne zdarzenia, które przeżywamy w izolacji, często w samotności lub bez zrozumienia bliskich. I tak np. konflikt emocjonalny w domu może objawić się rakiem piersi, alergie u niemowląt mogą symbolizować dawny konflikt pomiędzy rodzicami, a angina walkę o terytorium.

Uzdrawianie poprzez świadomość – Recall Healing

Twórcą Biologii Totalnej (Recall Healing) jest dr Claude Sabbah, który w swojej praktyce zajmował się onkologią, medycyną ratunkową, sportową, hiperbaryczną oraz psychoterapią. Opracowana przez niego metoda uzdrawiania poprzez świadomość to synteza ogromnej liczby badań i obserwacji. Wynika m.in. ze współczesnej medycyny klasycznej wschodniej i zachodniej, Nowej Medycyny dr Hamera, praw rządzących światem roślin i zwierząt, psychogenealogii, NLP, studiów nad naturą zwierząt, kabały i symbolizmu. Zdaniem Dr Sabbaha wszystkie przypadki chorób są podporządkowane prawom biologicznymi i umożliwiają przetrwanie. „Mózg działa jak urządzenie elektroniczne. Choroba jest jednym z jego programów, włączanych w specyficznych okolicznościach, takich jak silny stres, konflikt emocjonalny i wyłączanych, gdy długotrwały stres lub konflikt zostaje wyeliminowany!”

Totalna Biologia – warsztaty w Białymstoku

Co dadzą Ci warsztaty z Totalnej Biologii?

 • poznasz typy konfliktów, które zaburzają zdrowie i nauczysz się je rozwiązywać
 • dowiesz się, skąd biorą się nowotwory całego układu pokarmowego oraz tarczycy (Syndrom Dirka Hammera – DHS), jak wyglądają 2 fazy choroby i jaką profilaktykę stosować, by je wyleczyć lub im zapobiec.
 • poznasz różne podziały w ciele i ich znaczenie przy interpretacji przyczyn powstawania choroby
 • dowiesz się, jakie są warunki zdrowienia, metody uwalniania obciążeń  i uzdrawiania swojego drzewa genealogicznego
 • zdobędziesz niezbędną wiedzę biologiczno-medyczną i wykładową

Weekend 11-12 lutego to pierwsze z cyklu 10 spotkań w ramach warsztatów z Totalnej Biologii, odbywających się raz w miesiącu. Na pierwszym spotkaniu poznamy Pięć Praw Natury oraz omówimy przyczyny chorób piersi i narządów rodnych.
Dowiemy się, jaka jest prawdziwa natura raka. Każdy tzw. rak ma swój sens i cel. Jego rozwój przebiega według określonego schematu, natomiast w fazie zdrowienia wystąpią przewidywalne objawy. W świetle przełomowych odkryć dr Ryke Geerda Hamera rak nie istnieje. Istnieje jedynie sensowny podział komórek, który poprzedzony jest zawsze przeżyciem biologicznego konfliktu. Zrozumienie powyższego to klucz do wiedzy zwanej Germańską Nową Medycyną, to również klucz do zdrowia i życia bez strachu i paniki. Dotyczy to również schorzeń innych niż rak.

Piersi związane są z troską o bliskich. Kobieta przeważnie doświadcza „przywiązania do dziecka lub partnera” w jej piersiach, np. niemożność zaopiekowania się kimś bliskim z powodu rozłąki lub ogromna troska o kogoś bliskiego, komu dzieje się krzywda. Piersi dotyczą zazwyczaj dramatu rozgrywającego się wewnątrz gniazda – w domu. Dlatego rak piersi jest najczęściej występującym rakiem u kobiet.

Następne spotkania będą poświęcone następującym zagadnieniom:

 • Nerki
 • Układ trawienny
 • Alergie
 • Skóra
 • Zaburzenia odżywiania
 • Choroby dzieci
 • Układ ruchu
 • Układ krwionośny
 • Techniki terapeutyczne
 • Podsumowanie

Uczestnicy całego cyklu otrzymają dyplom Konsultanta Totalnej Biologii. Można zapisać się na cały cykl lub uczestniczyć w pojedynczych spotkaniach sobotnio-niedzielnych. Jeżeli interesują Państwie jedynie wybrane tematy, proszę zasięgnąć informacji u nas, w jakim terminie będą one omawiane.

Prowadzący warsztaty:
Romuald J. Kosznik – dyplomowany konsultant Totalnej Biologii/Recall Healing, THETA HEALING, trener Rozwoju Osobistego  w tym Radykalnego Wybaczania i Radykalnej Manifestacji Marzeń, mistrz bioenergoterapii, dyplomowany radiesteta, naturoterapeuta.

Cena warsztatów:
300 zł za jedno spotkanie weekendowe (sobota-niedziela)

Miejsce:
TALIZMAN
Białystok, ul. Antoniuk Fabryczny 55 lok. 44
Informacje i zapisy : tel. 085 654-78-35

Szczegóły

Początek:
10 lutego 2017
Koniec:
12 lutego 2017
Wydarzenie Tagi:
,

Organizator

Poradnia Terapii Naturalnych
Phone
(85)6547835

Miejsce wydarzenia

Sala konferencyjna – parter
Antoniuk Fabryczny 55 lok. 5
Białystok, Podlaskie Polska
+ Google Map
Phone
(85) 6547835
Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.