O nas

Powstaliśmy w maju 2005 roku jako portal skierowany do osób interesujących się psychotroniką. Przyświecała nam idea bycia miejscem, gdzie pasjonaci ezoteryki będą mogli dzielić się swymi poglądami i doświadczeniami oraz pozyskiwać interesujące ich informacje.

Obecnie psychotronika.pl to:

  • profesjonalny serwis tematyczny dla osób zainteresowanych pogłębianiem swoich zainteresowań,
  • największe miejsce spotkań, pozwalające poznać ciekawych ludzi i zawrzeć interesujące znajomości,
  • obszerna baza aktualnych ogłoszeń o kursach, warsztatach, szkoleniach i innych usługach psychotronicznych,
  • rozrywkowy serwis umożliwiajacy sprawdzenie własnego biorytmu, horoskopu, osobistych wibracji, symboliki snów itp.
  • miejsce, w którym możesz zaistnieć również Ty, przekazując innym swą wiedzę, umiejętności, doświadczenia i biorąc od innych to co mogą dać właśnie Tobie – zapraszamy do współpracy – ).

Mamy nadzieję, że psychotronika.pl stanie się wygodną dla wszystkich płaszczyzną wymiany myśli, wiedzy, informacji i… życzliwości psychotronicznej.

Jeśli chcesz systematycznie zgłębiać wiedzę (gromadzoną przez ludzkość często od tysiącleci) zachęcamy do podjęcia nauki w Studium Psychologii Psychotronicznej. Jest to jedna z nielicznych szkół profesjonalnie podchodząca nie tylko do wiedzy, której współczesna nauka nie umie zweryfikować (jej korzenie sięgają czasów gdy „nauka” nie istniała) ale również do wewnętrznego rozwoju indywidualnego ucznia. Studenci w trakcie nauki porządkują pod okiem mistrzów (często z akademickim wykształceniem) swoje wnętrze doszukując się swej głębokiej, prawdziwej natury. Po ukończeniu nauki mają również uporządkowany, świadomy wgląd w najważniejsze systemy wiedzy psychotronicznej.

 a
Czy wiesz, co mówi o Tobie zdjęcie profilowe na Facebooku?
Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy artykuł. 
Chcę artykuł!
close-link
Zapisz się na newsletter!
Otrzymasz darmowy artykuł "Co mówi o nas zdjęcie na profilu Facebooka".
Zapisz mnie
close-link