Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Astropiątek – Kwantowe uzdrawianie Metodą Dwupunktową

23 września 2016 w godzinach 15:00 - 17:00

Zapraszamy na spotkanie z Małgorzatą Kwietniewską

Malgorzata Kwietniewska

Jeśli masz wrażenie, że Twoje problemy zaczynają Cię przerastać, coraz częściej chorujesz, Twoje relacje pozostawiają wiele do życzenia, a zarobki Cię nie satysfakcjonują, do tego jeszcze atmosfera w pracy nie jest przyjemna, może… czas na zmiany? Z pomocą przyjdzie Ci Metoda Dwupunktowa.

Małgorzata Kwietniewska – Certyfikowany Trener Metody Dwupunktowej NCK®, trener rozwoju osobistego, z wykształcenia ekonomista oraz magister zarządzania i marketingu. Pasjonuje się zarówno pracą naukową jak i szeroko pojętym rozwojem człowieka. Autorka wielu artykułów naukowych z zakresu zarządzania, laureatka staży zagranicznych i stypendiów m. in. na Universidad de Zaragoza i Universidad de Santiago de Compostela. Absolwentka Franka Kinslowa, twórcy Synchronizacji Kwantowej®, Gabrielle Orr w zakresie Acashic Records, Joe Vitale w obszarze Law of Attraction, Katarzyny Świstelnickiej i Piotra Kalińskiego z Metody Dwupunktowej, Klaudii Pingot i wielu innych.

Dodatkowe informacje:
Poradnia Terapii Naturalnych TALIZMAN
tel: (85) 654 78 35, e-mail:

Szczegóły

Data:
23 września 2016
Godzina:
15:00 - 17:00

Miejsce wydarzenia

Sala konferencyjna
Antoniuk Fabryczny 55 lok. 5
Białystok, Podlaskie 15-762 Polska
+ Google Map
Phone
(85) 6547835
Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.