Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Astropiątek – Dieta zgodnie z porami roku. Smak i potencjał pożywienia według Tradycyjnej Medycyny Tybetańskiej cz.2 – wstęp wolny

24 listopada 2017 w godzinach 16:00 - 27 listopada 2017 w godzinach 18:00

Tradycyjna medycyna tybetańska jest medycyną naturalną, rozpatrującą ciało człowieka jako całość na wielu poziomach – fizycznym, energetycznym, mentalnym. W myśl tej zasady choroba jednego narządu odbija się na funkcjonowaniu całego ustroju. Ponieważ każdy z nas jest inny, również reakcje organizmu na chorobę zależą od cech osobniczych. Ten prastary system zawiera dogłębną wiedzę na temat anatomii, fizjologii oraz patologii, jak również skuteczne metody diagnostyczne i terapeutyczne.

Mimo powierzchownych podobieństw z tradycyjna medycyną chińską czy Ajurwedą, Medycyna Tybetańska posiada odrębny system leczenia ziołami, szerokim wachlarzem terapii zewnętrznych, odpowiednią dietą czy zmianą stylu życia. Trzeba tak żyć, żeby nasze siły witalne pozostawały w stanie równowagi. Wtedy energia w organizmie przepływa spokojnie, a to oznacza zdrowie ciała, ducha i umysłu.

Zbigniew Struk – Nauczyciel i trener wschodnich sztuk walki, pasjonat Medycyny Chińskiej i Tybetańskiej. Wykładowca w Studium Psychologii Psychotronicznej. Zawodowo prowadzi profesjonalny gabinet terapii naturalnych w oparciu o tradycyjną medycynę chińską.

Szczegóły

Początek:
24 listopada 2017 w godzinach 16:00
Koniec:
27 listopada 2017 w godzinach 18:00

Miejsce wydarzenia

Sala konferencyjna – parter
Antoniuk Fabryczny 55 lok. 5
Białystok, Podlaskie Polska
+ Google Map
Phone
(85) 6547835
Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.