Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Astropiątek: Kąpiel w dźwiękach mis kryształowych. Wstęp wolny

27 października 2017 w godzinach 15:00 - 16:00

Dźwięk to wibracja. Wszechświat jest wypełniony wibracjami – nasze ciało również. Zależnie od częstotliwości różnie je odbieramy. Mogą wprowadzać nas w stan niepokoju lub uspokajać, relaksować a także leczyć.

Jednym ze sposobów na wprowadzenie harmonii i relaksu jest poddanie się działaniu dźwięków mis kryształowych. Ich kojące wibracje wpływają na nasz organizm jednocześnie na wielu poziomach, zarówno pod względem fizycznym jak i emocjonalnym. Przenikają nasze ciało, uwalniając nas od stresów, lęków i nagromadzonych blokad. Nasze ciało wchodzi w stan przyjemnego uśpienia.

Jednorazowa sesja przynosi zauważalne efekty w postaci lepszego samopoczucia i odprężenia, a jej działanie potrafi utrzymać się nawet przez kilka dni.

Irena Nawrocka – astropsycholog, instruktor mistycznych tańców korowodowych i w kręgu. Od 20 lat propaguje zdrowy styl życia i właściwe wybory zgodne z cyklami, którym podlega każdy człowiek. Dyrektor Studium Psychologii Psychotronicznej, założyciel oraz współwłaściciel Wydawnictwa Studio Astropsychologii.

Szczegóły

Data:
27 października 2017
Godzina:
15:00 - 16:00

Miejsce wydarzenia

Sala konferencyjna – parter
Antoniuk Fabryczny 55 lok. 5
Białystok, Podlaskie Polska
+ Google Map
Phone
(85) 6547835
Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.