Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Astropiątek: Kryształowy Koncert – kąpiel w dźwiękach mis kryształowych

28 września 2018 w godzinach 15:00 - 16:00

28 września 2018r. w godzinach 17:00 – 18:00

25 września mieliśmy pełnię księżyca w Baranie. Pełnia w Baranie to czas kiedy uczymy się, że zdrowe stawianie granic jest niezbędne by w pełni otworzyć się na relacje, w których jesteśmy. To dobry czas by powrócić do szczerości i autentyczności w relacji z samym sobą i z innymi. Skorzystajmy z energii, którą niesie ten czas. Kojące wibracje mis kryształowych wpływają na nasz organizm jednocześnie na wielu poziomach, zarówno pod względem fizycznym jak i emocjonalnym. Przenikają nasze ciało, uwalniając nas od stresów, lęków i nagromadzonych blokad. Nasze ciało wchodzi w stan przyjemnego uśpienia. Jednorazowa sesja przynosi zauważalne efekty w postaci lepszego samopoczucia i odprężenia, a jej działanie…

Irena Nawrocka – astropsycholog, instruktor mistycznych tańców korowodowych i w kręgu. Od 20 lat propaguje zdrowy styl życia i właściwe wybory zgodne z cyklami, którym podlega każdy człowiek. Dyrektor Studium Psychologii Psychotronicznej, założyciel oraz współwłaściciel Wydawnictwa Studio Astropsychologii.

Wstęp wolny.

Miejsce wydarzenia

Sala konferencyjna – parter
Antoniuk Fabryczny 55 lok. 5
Białystok, Podlaskie Polska
+ Google Map
Phone
(85) 6547835
Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.