Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Astropiątek – Naturalne sposoby na jesienne choroby – wstęp wolny

17 listopada 2017 w godzinach 16:00 - 18:00

W okresie jesiennym, kiedy to coraz częściej nawiedzają nas przeziębienia i różne infekcje – sięgamy do sprawdzonych przez nasze mamy i babcie leczniczych metod naturalnych.

Leczenie bańkami ogniowymi to jedna z podstawowych terapii z zakresu medycyny naturalnej. Sięga się po nią od wieków, szczególnie podczas infekcji i przeziębień.

Jest silnym bodźcem dla organizmu do wytworzenia intensywnej odpowiedzi immunologicznej. Następuje wówczas ogólna mobilizacja sił obronnych organizmu, w tym redukcja stanów zapalnych, oraz rozpoczęcie procesu samouzdrawiania.

Stosujemy również świecowanie, okłady, kompresy i wiele innych. O różnych naturalnych metodach dowiemy się na spotkaniu z Martą Wałamaniuk – Dragun.

Szczegóły

Data:
17 listopada 2017
Godzina:
16:00 - 18:00

Miejsce wydarzenia

Sala konferencyjna – parter
Antoniuk Fabryczny 55 lok. 5
Białystok, Podlaskie Polska
+ Google Map
Phone
(85) 6547835
Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.