Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Przedłuż swoją młodość – sięgnij po Indeks Studium Psychologii Psychotronicznej

4 maja 2017 - 20 września 2017

Reksrutacja do Studium Psychologii Psychotronicznej Kochani! Dziękujemy Wszystkim za kolejny wspólny, szczęśliwie zakończony rok. To ostatnie dni kiedy myślimy o nauce – już za chwilę wakacje, czas oddechu, relaksu i ciekawych spotkań.
Rozwój osobisty jest jednak bardzo ważny i warto pamiętać o nim na co dzień. Dlatego też przygotowaliśmy promocję – 20% na wpisowe do naszego Studium. Zapisz się do naszej szkoły i zaproś do niej osoby, które również chcą się rozwijać. Promocja obejmuje termin 21-27 czerwca 2017.
Podziel się tą wiadomością z innymi i udostępnij ją swoim znajomym. Jesteśmy szczęśliwi, że grono sympatyków i studentów naszej szkoły znów się powiększy.

Serdecznie zapraszamy – Irena, Magdalena, Barbara, Danuta

Szczegóły

Początek:
4 maja 2017
Koniec:
20 września 2017
Witryna internetowa:
http://studiumzycia.pl/rekrutacja/
Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.