Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

20 stycznia 2017 r. Spotkanie z Marcinem Prackim – Transerfing Rzeczywistości i Psychologia Kwantowa

20 stycznia 2017 w godzinach 16:00 - 18:00

m-pracki-2

 

Przyjmijmy, że Twoja świadomość stanowi system operacyjny, a Twoje przekonania są wgranym oprogramowaniem. Wynikiem przetwarzania danych w świadomości przy pomocy przekonań jest Twoja rzeczywistość i to, co dzisiaj uznajesz za możliwe lub niemożliwe.
Czy w takim razie podobnie jak w wypadku komputera wystarczy wgrać dodatkowe oprogramowanie (nowe przekonania) by świadomość zaczęła postrzegać nową rzeczywistość? Tak! Podobnie jak możliwości komputera zależą od oprogramowania, Twoja rzeczywistość zależy od Twoich przekonań. To przekonania decydują o tym co jest dla Ciebie możliwe, a co nie.

Marcin Pracki – tłumacz języka rosyjskiego, szkoleniowiec, trener Psychologii Kwantowej, trener Transerfingu. Autor polskiej wersji cyklu książek Vadima Zelanda – „Transerfing rzeczywistości”. Transerfer z najdłuższym stażem w Polsce.

TALIZMAN
15-762 Białystok
ul. Antoniuk Fabryczny 55 lok. 44

WSTĘP WOLNY

Szczegóły

Data:
20 stycznia 2017
Godzina:
16:00 - 18:00

Miejsce wydarzenia

Sala konferencyjna
Antoniuk Fabryczny 55 lok. 5
Białystok, Podlaskie Polska
+ Google Map
Phone
856547835
Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.