Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Praktyczny Kurs Transerfingu – Projektor Rzeczywistości warsztaty z Marcinem Prackim

21 stycznia 2017 w godzinach 07:00 - 22 stycznia 2017 w godzinach 16:00

Czym jest transerfing rzeczywistości? Czy naprawdę działa? Dowiesz się tego na warsztatach z Marcinem Prackim – kursie transerfingu „Projektor Rzeczywistości”.

transerfing

Transerfing – co to jest?

Gdy stawiasz przed sobą cel, zazwyczaj nie masz pewności, czy uda Ci się go zrealizować. Transerfing prezentuje zupełnie inne podejście. Według tej metody tak naprawdę już osiągnąłeś to, co dopiero zamierzasz. We Wszechświecie znajduje się każda kombinacja kwantów i wszystkie warianty rzeczywistości. Są też różne warianty Ciebie – z każdym celem już osiągniętym.

Jak możesz korzystać z transerfingu? Wystarczy w odpowiedni sposób „uruchomić” konkretny wariant siebie i żyć w wybranej przez siebie rzeczywistości. Korzystając z transerfingu wybierasz jedną z nieskończonej liczby wersji swojego losu i sam ustalasz, w jakiej rzeczywistości chcesz żyć. Twoje decyzje mają przy tym wpływ nie tylko na Twoje życie – jednocześnie zmieniają losy Wszechświata.

Jak zmienić swoje życie? Pomoże psychologia kwantowa

Jeśli usiądziesz spokojnie i zastanowisz się przez chwilę, co widzisz? Czy jesteś szczęśliwy i odpowiada Ci życie, które wiedziesz? Czy masz niespełnione marzenia? Czy wiesz, jak realizować swoje cele? A może brakuje Ci pieniędzy i szukasz sposobu na kłopoty finansowe? Swoje obecne życie kreujesz swoimi przekonaniami. Tworzą one program, według którego działa Twoja świadomość.

W każdej chwili możesz wpłynąć na swoje życie i pozbyć się ograniczających Cię przekonań. Tematyką wyboru przekonań i kreaowania rzeczywistości zajmuje się klasyk psychologii kwantowej – Vadim Zeland. Technikę transerfingu opisał w swoim cyklu książek „Transerfing rzeczywistości”, który na język polski przełożył Marcin Pracki.

Autor tłumaczy, że aby żyć pełnią życia, musisz obudzić w sobie świadomość. Dokonasz tego przez stawianie przed sobą celów i świadome dokonywanie wyborów. Większość ludzi jest tzw. Odbiorcami. Nie są reżyserami własnego życia, ale „oglądają cudzy film”. Własną rzeczywistość tworzą natomiast Nadawcy, których jest stosunkowo niewielu. Posiadają oni przewagę nad biernymi Odbiorcami, gdyż potrafią stworzyć własną, odrębną rzeczywistość i osiągają wytyczone cele.

 

Dwudniowe warsztaty z Transerfingu – kurs Psychologii Kwantowej

Jeśli chcesz nauczyć się świadomie zmieniać swoje życie, przyjdź na dwudniowe warsztaty z Transerfingu i psychologii kwantowej pod hasłem „Projektor Rzeczywistości”. Dowiesz się m.in. czym jest cel, jaki jest Twój nadrzędny cel w życiu, jakie masz cele pośrednie, jak rozpoznać czy cel jest Twój.

Program warsztatów z transerfingu:

 1.  Zasada bazowa techniki osiągania celu
 2. Odbiorca i nadawca – różnice
 3. Działanie – ale jakie?
 4. Jak wydatkować minimum energii na drodze do celu?
 5. Funkcje projektora rzeczywistości
 6. Struktura projektora rzeczywistości
 7. Rozpoznawanie celu – skąd mam wiedzieć że to mój cel? Co zrobić jeśli nie mam celu?
 8. Identyfikacja jedności duszy i umysłu
 9. Komponowanie slajdu docelowego – dziedziny, w których możesz komponować swoją rzeczywistość:
 • Dom
 • Rodzina
 • Interesy
 • Poszukiwania
 • Zdrowie
 • Wygląd
 • Rozwój osobisty
 • Własne siły
 • Twórczość
 • Dobrobyt
 • Zadowolenie z życia

10. Używanie projektora rzeczywistości

 • Deklaracja
 • Konstatacja
 • Strumień zamiaru

11. Odwrócona sweet focia – jak nie reagować na problemy?

 • Punkt obserwacyjny
 • Lustrzana iluzja
 • Nietypowa reakcja
 • Koordynacja zamiaru

12. Oczyszczanie umysłu z mentalnych pasożytów.

Ze względu na to, że każda technika ezoteryczna wymaga wydatkowania energii, nie ma mowy o jakimkolwiek Transerfingu, jeśli nasze ciało choruje lub jest osłabione. Dlatego na warsztatach poświęcimy czas na teorię i praktykę w dziedzinach:

13. Oczyszczanie ciała

 • czyste powietrze
 • czysta woda
 • czyste pożywienie

14. Ćwiczenia i techniki nasilające przepływ energii wg Transerfingu
15. Wgrywanie intencji, zamiaru na kryształy, wodę.

Dodatkowo na życzenie organizatora rozszerzamy takie zagadnienia jak poszukiwanie pracy, kariera, związki, nałogi itp. Każdy Uczestnik Warsztatów otrzyma podręcznik, programy komputerowe wspomagające trenowanie technik Transerfingu.

Marcin Pracki – tłumacz języka rosyjskiego, szkoleniowiec, trener Psychologii Kwantowej, trener Transerfingu. Autor polskiej wersji cyklu książek Vadima Zelanda – „Transerfing rzeczywistości”. Transerfer z najdłuższym stażem w Polsce.

Cena warsztatów 380 zł
Uczniowie i absolwenci Studium Psychologii Psychotronicznej – 350 zł
Przyjdź z Przyjacielem – 350 zł od osoby

Zapisy :
TALIZMAN
15-762 Białystok
ul. Antoniuk Fabryczny 55 lok. 20

(85)6547835

Szczegóły

Początek:
21 stycznia 2017 w godzinach 07:00
Koniec:
22 stycznia 2017 w godzinach 16:00

Miejsce wydarzenia

Sala konferencyjna – parter
Antoniuk Fabryczny 55 lok. 5
Białystok, Podlaskie Polska
+ Google Map
Phone
(85) 6547835
Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.