Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Astropiątek – 17 marca 2017 r. – Totalna Biologia: Choroba – Wróg czy Przyjaciel?

17 marca 2017 w godzinach 16:00 - 18:00

17 marca 2017 r. spotkanie –Totalna Biologia Choroba – Wróg czy Przyjaciel ?

romuald-kosznik

Funkcjonowanie naszego organizmu jest ściśle powiązane z systemem emocjonalnym. Gdy doznajemy emocjonalnego wstrząsu, w naszym mózgu tworzy się pewnego rodzaju „zwarcie”, którego konsekwencje mogą być zarówno fizyczne, jak i uczuciowe. Kiedy pojawia się choroba, zastanawiamy się, czy to „kara Boża” a może to ważna wiadomość dla nas.
Jedna z głównych tez koncepcji Totalnej Biologii mówi o tym, że choroba nie jest błędem natury lecz najlepszym rozwiązaniem mózgu na utrzymanie organizmu przy życiu. Nasz mózg nigdy się nie myli i nie pracuje bez potrzeby, zawsze wybierając rozwiązanie doskonałe biologicznie. Każda dolegliwość jest więc przystosowaniem organizmu do istniejących warunków; będąc pozornym problemem dla człowieka, w rzeczywistości stanowi jego biologiczny atut.

Romuald J. Kosznik – dyplomowany konsultant Totalnej Biologii/Recall Healing, THETA HEALING, trener Rozwoju Osobistego w tym Radykalnego Wybaczania i Radykalnej Manifestacji Marzeń, mistrz bioenergoterapii, dyplomowany radiesteta, naturoterapeuta.

Dodatkowe informacje:
TALIZMAN
tel: 85 654 78 35,
e-mail:

WSTĘP WOLNY

Możesz też wziąć udział w naszym kursie Totalnej Biologii.

Szczegóły

Data:
17 marca 2017
Godzina:
16:00 - 18:00

Organizator

Poradnia Terapii Naturalnych
Phone
(85)6547835

Miejsce wydarzenia

Sala konferencyjna
Antoniuk Fabryczny 55 lok. 5
Białystok, Podlaskie Polska
+ Google Map
Phone
856547835
Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.