Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Astropiątek: Dieta i styl życia wg tradycyjnej Medycyny Tybetańskiej

8 września 2017 w godzinach 15:00 - 16:30

8 września 2017 r. o godz. 17:00 zapraszamy na pierwszy po wakacjach Astropiątek. Tym razem spotkanie dotyczyć będzie sposobu życia według tradycyjnej medycyny tybetańskiej.

Tradycyjna Medycyna Tybetańska jest medycyną naturalną, rozpatrującą ciało człowieka jako całość na wielu poziomach – fizycznym, energetycznym, mentalnym. W myśl tej zasady choroba jednego narządu odbija się na funkcjonowaniu całego ustroju. Ponieważ każdy z nas jest inny, również reakcje organizmu na chorobę zależą od cech osobniczych. Ten prastary system zawiera dogłębną wiedzę na temat anatomii, fizjologii oraz patologii, jak również skuteczne metody diagnostyczne i terapeutyczne. Mimo powierzchownych podobieństw z tradycyjną medycyną chińską czy Ajurwedą, Medycyna Tybetańska posiada odrębny system leczenia ziołami, szerokim wachlarzem terapii zewnętrznych, odpowiednią dietą czy zmianą stylu życia. Trzeba tak żyć, żeby nasze siły witalne pozostawały w stanie równowagi. Wtedy energia w organizmie przepływa spokojnie, a to oznacza zdrowie ciała, ducha i umysłu.

 

Zbigniew Struk –  Specjalista medycyny naturalnej – Chińskiej i Tybetańskiej, nauczyciel i trener wschodnich sztuk walki. Wykładowca w Studium Psychologii Psychotronicznej. Zawodowo prowadzi profesjonalny gabinet terapii naturalnych w oparciu o tradycyjną Medycynę Chińską i Tybetańską.

 

O zastosowaniu medycyny tybetańskiej przeczytasz również w książce Uzdrawianie żywnością. Tybetański sposób na choroby cywilizacyjne.

Szczegóły

Data:
8 września 2017
Godzina:
15:00 - 16:30

Miejsce wydarzenia

Sala konferencyjna
Antoniuk Fabryczny 55 lok. 5
Białystok, Podlaskie Polska
+ Google Map
Phone
856547835
Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.