Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Astropiątek: Praktyczne zastosowanie mocy i siły kryształów oraz kamieni jako daru Natury – w aspekcie zdrowotnym

22 września 2017 w godzinach 15:00 - 17:00

Działanie wibracji kamieni

Jak wibracje kamieni wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie? Kiedy i jakie kamienie możemy stosować, aby przywrócić harmonię w naszym życiu i otoczeniu ? Czy biżuteria z kamieni to tylko ozdoba, czy może także remedium na złe samopoczucie? Na te i inne pytania odpowie Krzysztof Bułach – ezoteryk, doradca życiowy, pasjonat alternatywnych metod przywracania harmonii ciała i duszy.

Dźwięki kryształowych mis

Wibracje kryształów to także dźwięki. Ludzkie ciało posiada strukturę kryształową, zatem wibracje w odpowiedni sposób rezonują z naszym organizmem. Kiedy słuchamy dźwięków, kryształy w ciele harmonizują się. Kryształowe misy, poza emanującym dźwiękiem wysokich wibracji, posiadają również uzdrawiające właściwości kwarcu.

Zwieńczeniem naszego piątkowego spotkania będzie kąpiel w dźwiękach mis kryształowych w wykonaniu Ireny Nawrockiej.

Szczegóły

Data:
22 września 2017
Godzina:
15:00 - 17:00

Miejsce wydarzenia

Sala konferencyjna
Antoniuk Fabryczny 55 lok. 5
Białystok, Podlaskie Polska
+ Google Map
Phone
856547835
Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.