Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Astropiątek: Kryształowy Koncert w Nowiu Księżyca – kąpiel w dźwiękach mis kryształowych.

16 marca 2018 w godzinach 16:00 - 17:00

Księżyc już prawie znikł – jutro jest nów. Nów to nowa karta. Nowy początek. Jest to idealny czas na „sianie” – naszych marzeń, planów, na wyznaczanie celów. Jednym słowem na manifestację. Skorzystajmy z energii, którą niesie ten czas.
Warto poświęcić wieczorem trochę czasu na wyciszenie, medytację, modlitwę, wprowadzenie siebie w spokojny, pozytywny, zrelaksowany nastrój, by w tym stanie zacząć mentalnie tworzyć obraz swojej przyszłości.
Kojące wibracje mis kryształowych wpływają na nasz organizm jednocześnie na wielu poziomach, zarówno pod względem fizycznym jak i emocjonalnym. Rozpoczynajmy od harmonii.

Irena Nawrocka – astropsycholog, instruktor mistycznych tańców korowodowych i w kręgu. Od 20 lat propaguje zdrowy styl życia i właściwe wybory zgodne z cyklami, którym podlega każdy człowiek. Dyrektor Studium Psychologii Psychotronicznej, założyciel oraz współwłaściciel Wydawnictwa Studio Astropsychologii.

Wstęp wolny.

Szczegóły

Data:
16 marca 2018
Godzina:
16:00 - 17:00

Miejsce wydarzenia

Sala konferencyjna – parter
Antoniuk Fabryczny 55 lok. 5
Białystok, Podlaskie Polska
+ Google Map
Phone
(85) 6547835
Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.