Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Astropiątek: Metody odmładzania i długowieczności  w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej i Tybetańskiej

23 marca 2018 w godzinach 16:00 - 17:00

Odwiecznym marzeniem człowieka jest zatrzymanie młodości. Chcemy być piękni młodzi mimo upływu lat.
Faust podpisał cyrograf aby odzyskać minioną młodość. My możemy skorzystać ze sprawdzonych i prostych receptur, które zna Tradycyjna Medycyna Chińska i Tybetańska.

Na spotkaniu dowiesz się, co możesz zrobić aby Twoje ciało odzyskało świetną formę i wigor oraz abyś mógł cieszyć się wspaniałym zdrowiem jak najdłużej.

Zbigniew Struk – Specjalista medycyny naturalnej – Chińskiej i Tybetańskiej, nauczyciel i trener wschodnich sztuk walki. Wykładowca w Studium Psychologii Psychotronicznej. Zawodowo prowadzi profesjonalny gabinet terapii naturalnych w oparciu o tradycyjną Medycynę Chińską i Tybetańską.

Wstęp wolny.

Miejsce wydarzenia

Sala konferencyjna – parter
Antoniuk Fabryczny 55 lok. 5
Białystok, Podlaskie Polska
+ Google Map
Phone
(85) 6547835
Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.