Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Astropiątek: Leczenie żywieniem w Tradycyjnej Medycynie Tybetańskiej

13 kwietnia 2018 w godzinach 15:00 - 17:00

Co robić, jak się odżywiać aby nasze ciało i umysł funkcjonowały w pełni zdrowia jak najdłużej?
Czy można leczyć się pożywieniem ? Jak tradycyjna medycyna Wschodu pomaga utrzymać zdrowie a nawet je przywracać ? Odpowiedni dobór składników odżywczych w codziennych posiłkach pozwoli nam cieszyć się doskonałym zdrowiem przez długie lata.

Tradycyjna Medycyna Tybetańska odpowiada na nasze pytania, a jej wskazówki jak leczyć się żywieniem są dla nas skarbnicą praktycznej wiedzy.

Zbigniew Struk – Specjalista medycyny naturalnej – Chińskiej i Tybetańskiej, nauczyciel i trener wschodnich sztuk walki. Wykładowca w Studium Psychologii Psychotronicznej. Zawodowo prowadzi profesjonalny gabinet terapii naturalnych w oparciu o tradycyjną Medycynę Chińską i Tybetańską.

Wstęp wolny.

Miejsce wydarzenia

Sala konferencyjna – parter
Antoniuk Fabryczny 55 lok. 5
Białystok, Podlaskie Polska
+ Google Map
Phone
(85) 6547835
Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.