Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

PRAKTYCZNA METAFIZYKA DLA NIEZWYKŁEGO ŻYCIA

19 maja 2018 w godzinach 08:00 - 20 maja 2018 w godzinach 07:00

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO
„TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE www.tuiteraz.eu

zaprasza 19-20.05.2018 w Warszawie na warsztat

PRAKTYCZNA METAFIZYKA DLA NIEZWYKŁEGO ŻYCIA
PROWADZI: MELISSA JOY JONSSON
PO RAZ PIERWSZY W POLSCE!!!!

wszystko jest TOBĄ w relacji ze… wszystkim!

Zapraszam Was do GRY i Doświadczania.
„Jesteśmy już tym, kim chcemy się stać.” ~ Melissa Joy

„Wszyscy jesteśmy zdolni stać się kimś znacznie większym niż moglibyśmy wcześniej wierzyć lub sądzić, że jest to możliwe. Mamy już w sobie to, czego pragniemy. Kiedy zaczynamy wiedzieć i rozumieć, że już jesteśmy tym, kim chcemy się stać, otwieramy się na rozwijanie rzeczywistości, w której to, co jest możliwe, staje się prawdopodobne, a to, co prawdopodobne, staje się rzeczywiste „. ~Melissa Joy

Dołącz do Melissy Joy, bestsellerowej autorki i nauczycielki z USA prowadzącej transformacyjny warsztat, aby przeżyć weekend pełen praktycznych doświadczeń i GIER, skupiających się na świadomości skoncentrowanej na sercu i sile wyboru.

Wiele życiowych doświadczeń jest wynikiem rezonansu z polami (siatkami energetycznymi). Kiedy rezonujemy z polem strachu, braku, wstydu, obwiniania, poczucia winy, odłączenia i choroby nasze życie będzie odpowiednio to odzwierciedlać. Kiedy rezonujemy z polem miłości, obfitości, jedności, przepływu, połączenia i ekspansji, nasze życie również to odzwierciedli.

Jeśli chcesz zmienić swoje życie, to nie wystarczy po prostu zmienić wibracje, czy też myśli. Musisz zmienić swoje wzorce (siatki energetyczne), które są powiązane ze wszystkim.

Zarządzanie Polem Przepływu to coś więcej niż zmiana wibracji czy częstotliwości. Nauki M-Joy ™ pokazują wiele punktów dostępu skupionych wokół serca, aby zmienić wszystkie wzorce (jako siatki rezonansu morficznego), budując i utrwalając doświadczenia życiowe.

Uczestnicy będą uczyć się o sile świadomości skoncentrowanej na sercu, tak by mogli zmieniać ogólne wzorce w swoim życiu oraz w życiu innych.

Stosując Pole Serca uczestnicy mogą manifestować i doświadczać miłości własnej, przepływu, radości, obfitości i spełnienia w wieloaspektowych obszarach codziennych doświadczeń. Poprzez świadomość skoncentrowaną na sercu, w połączeniu z tymi wyspecjalizowanymi polami, długoterminowe wzorce w życiu jednostki mogą ewoluować lub rozpłynąć się.

Nauki M-Joy mogą wzmocnić dostęp do bezpośrednich zmian fizycznych / psychicznych / emocjonalnych, umożliwiając realizację długofalowej (zrównoważonej) transformacji.

Ten warsztat zalicza się do programu Certyfikacji Autoryzowanego Facylitatora M-Joy ™.

W Polsce została wydana przez studio Astropsychologii książka Melissy Joy Jonsson:

OPIS KSIĄŻKI:

Praktyczny podręcznik Nadzwyczajnego Życia!
Wejdź w pole serca i zacznij zmieniać swoje życie!

Każdy z nas może dokonywać dowolnych zmian w swoim zdrowiu, życiu i całym otoczeniu. A wszystko za sprawą metody, którą praktykują już setki tysięcy ludzi na całym świecie. Ta książka zaprasza czytelników w podróż w głąb ich natury, by odkryli moc dokonywania transformacji rzeczywistości, jaką w sobie od zawsze noszą. Dzięki niej każdy człowiek może zbadać kosmiczną świadomość i wykorzystać swoje nieskończone możliwości, dostępne dzięki polu serca.

 

 

 

PROWADZĄCA: MELISSA JOY JONSSON

Autorka, Mówczyni, Inspirująca Liderka
Założycielka i instruktorka seminariów „M-Joy”

 

Melissa Joy Jonsson (M-Joy) znana jest przede wszystkim ze swojej zdolności angażowania ludzi z całego świata do korzystania z Prawdziwej Autentycznej Mocy poprzez pracę w polu serca. Wnosi wyjątkową perspektywę, w której jesteśmy w stanie doświadczyć życia w radości i pełni miłości.

Od 2008 roku Melissa wykłada popularne seminaria Matrix Energetics na całym świecie. W 2014 r. Rozpoczęła prowadzenie seminariów „M-Joy”. Nauki Melissy są kulminacją jej ekspansywnej pracy, łączącej naukowe zasady i duchowe koncepcje z praktycznymi, codziennymi doświadczeniami. Melissa wnosi nowy język, który umożliwia doznanie miłości własnej jako integralności.

Melissa jest autorką niedawno wydanych książek: The Integrity Effect i bestsellera Little Book of Big Potentials: 24 Fields of Flow, Fulfillment, Abundance, and Joy in Everyday Life (lipiec 2015) oraz M-Joy Practically Speaking; Matrix Energetics and Living Your Infinite Potential (marzec 2014). Jest również autorką Practical Play the Heart-Centered Way: A Complementary Play Guide to Little Book of Big Potentials (styczeń 2016) oraz współautorką Into the Matrix: Guides, Grace, and The Field of the Heart (2013) and The Physics of Miracles: Tapping in to the Field of Consciousness Potential z Dr Richardem Bartlettem (2010).
Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.MJoyHeartField.com

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!

Wszelkie informacje na temat warsztatu i warunków zapisu znajdą Państwo na stronie:

http://www.tuiteraz.eu/pl/warsztaty/harmonogram/event/1027-praktyczna-metafizyka-dla-niezwyklego-zycia-melissa-joy-jonsson-po-raz-pierwszy-w-polsce-warszawa

Szczegóły

Początek:
19 maja 2018 w godzinach 08:00
Koniec:
20 maja 2018 w godzinach 07:00
Witryna internetowa:
https://www.tuiteraz.eu/pl/warsztaty/prowadzacy/event/1027-praktyczna-metafizyka-dla-niezwyklego-zycia-melissa-joy-jonsson-po-raz-pierwszy-w-polsce-warszawa

Organizator

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz” w Nowym Kawkowie
Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.