Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Radykalna manifestacja marzeń – warsztaty

2 czerwca 2018 w godzinach 06:00 - 3 czerwca 2018 w godzinach 15:00

Warsztat adresowany jest do studentów i absolwentów Studium Psychologii Psychotronicznej oraz osób, które chcą wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu.

Możesz stworzyć takie życie, jakiego pragniesz, jeśli zaufasz że jesteś przyczyną, nie skutkiem i otworzysz się na myślenie o Wszechświecie, jako o źródle nieograniczonej obfitości.

Coraz więcej osób zaczyna sobie zdawać sprawę z tego, że życie nie jest czymś, co nam się przydarza, ale że to my sami je tworzymy. Możemy to osiągnąć poprzez zastosowanie prawa przyciągania; dzięki niemu możemy stworzyć taką rzeczywistość, jakiej pragniemy. Stąd też każdy z nas posiada wrodzoną moc manifestowania rzeczywistości za pomocą własnych myśli i przekonań.

Jednak, pomimo usilnych starań, często nie udaje się nam uzyskać oczekiwanych rezultatów, co rodzi frustrację i poczucie porażki.

Brak powodzenia w manifestowaniu wynika z dwóch podstawowych powodów:

  1.  Nasze wibracje są zbyt niskie, by dać nam moc niezbędną do świadomego stosowania prawa przyciągania, tak abyśmy mogli wykreować to, czego świadomie pragniemy. Przyciągamy raczej to czego chce nasza podświadomość, a co zazwyczaj nie pokrywa się z naszymi świadomymi intencjami. Podświadomość blokuje realizację naszych pragnień niskimi wibracjami w postaci podstawowych, negatywnych przekonań, lęków, poczucia winy, gniewu, urazy i innych form negatywnej energii. Nasze wibracje możemy podnieść wtedy poprzez zastosowanie Radykalnego Wybaczania.
  2. Zmiana naszej świadomości nie dokonała się jeszcze na tyle głęboko, byśmy mogli zaufać, że gdy oddamy wszystko w ręce Ducha (nowy model myślenia), dostaniemy to, czego pragniemy. A gotowość do poddania się Duchowi to podstawa procesu manifestacji.

RADYKALNE WZMOCNIENIE JAKO TRANSFORMACJA – zachodzi na głębszym poziomie i doprowadza nas do punktu, w którym możemy zamanifestować wszystko, czego pragniemy, czyli zachodzi RADYKALNA MANIFESTACJA MARZEŃ.

WZMOCNIENIE = ZWIĘKSZENIE POCZUCIA WŁASNEJ MOCY = WEWNĘTRZNA TRANSFORMACJA, czyli:

  • porzucenie dotychczasowego sposobu myślenia
  • zmianę systemu myślenia, wartości i przekonań
  • przyjęcie nowego modelu myślenia i postrzegania rzeczywistości, dzięki któremu możemy poczuć prawdziwą moc jako istoty duchowe, zdobywając duchowe doświadczenia w ludzkim świecie oraz w ciele fizycznym.

UWAGA !!! Podczas warsztatu będziemy praktycznie uczyć się manifestować swoje marzenia a także uzdrawiać swoje związki lub manifestować nowe. Dodatkowo też będziemy manifestować pieniądze i dobrobyt.

OSOBY, KTÓRE NIE UCZESTNICZYŁY W WARSZTATACH RADYKALNEGO WYBACZANIA ….BY MOGŁY UCZESTNICZYĆ W WARSZTATACH RADYKALNEJ MANIFESTACJI MARZEŃ, MUSZĄ POZNAĆ ISTOTĘ „RW” POPRZEZ KSIĄŻKĘ ” Radykalne Wybaczanie” Colina Tippinga
…warunek uczestniczenia w warsztatach RMM !!!

Termin dwudniowych warsztatów:

2 czerwca – sobota – 10.00 – 18.00
3 czerwca – niedziela – 10.00 – 15.00

Cena: 350 zł
Studenci i absolwenci Studium Psychologii Psychotronicznej
oraz uczestnicy kursu Totalnej Biologii: 300zł
Miejsce: Talizman
Zapisy: 85 654-78-35

Jeśli chcesz zostać trenerem Radykalnego Wybaczania metodą Colina Tippinga – weź udział w warsztatach:

– Radykalnego Wybaczania
– Radykalnego Samowybaczania
– Radykalnej Manifestacji Marzeń.

Jesienią planowany jest kurs, po ukończeniu którego zdobędziesz takie uprawnienia (udział w wymienionych kursach jest warunkiem uczestnictwa).

Prowadzący:

romuald-kosznik

Romuald J. Kosznik

Certyfikowany Trener Rozwoju Osobistego w tym Radykalnego Wybaczania, konsultant Totalnej Biologii, mistrz bioenergoterapii, dyplomowany radiesteta, wykładowca w Studium Psychologii Psychotronicznej w Białymstoku i w Bydgoszczy, naturoterapeuta.


Szczegóły

Początek:
2 czerwca 2018 w godzinach 06:00
Koniec:
3 czerwca 2018 w godzinach 15:00

Organizator

Poradnia Terapii Naturalnych

Miejsce wydarzenia

Sala konferencyjna – parter
Antoniuk Fabryczny 55 lok. 5
Białystok, Podlaskie Polska
+ Google Map
Phone
(85) 6547835
Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.