Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Radykalne Wybaczanie – warsztaty z Romualdem Kosznikiem – 25-26 sierpnia 2018 r.

25 sierpnia 2018 w godzinach 08:00 - 26 sierpnia 2018 w godzinach 13:00

Zapraszamy na warsztaty Radykalnego Wybaczania z Romualdem Kosznikiem Białystok, 25 – 26 sierpnia 2018 r.

Uwolnij podświadomość od roli ofiary

Nie ma chyba na tej planecie człowieka, który choć raz w życiu nie doznałby poważnej krzywdy. Drobne przykrości dotykają nas tak często, że nie potrafimy ich nawet zliczyć. Któż z nas nie obwiniał innych o to, że brak mu szczęścia? Dla większości, jeśli nie dla wszystkich jest to sposób na życie. W gruncie rzeczy archetyp ofiary zakorzenił się w nas głęboko i bardzo silnie oddziałuje na powszechną świadomość. Przez wieki odgrywaliśmy rolę ofiary w każdej dziedzinie życia, przekonując samych siebie, że świadomość ta jest podstawowym składnikiem ludzkiego losu.

Nadszedł czas, by postawić pytanie: jak przestać budować swoje życie na archetypie ofiary? Jeśli chcemy się uwolnić od tego silnie działającego wzorca musimy go zastąpić czymś radykalnie innym, tak pociągającym i wyswobadzającym naszą duchowość, że zdołamy się wyzbyć świadomości ofiary i opuścić świat złudzeń”.

Metoda Radykalnego Wybaczania odmienia życie człowieka, zmieniając perspektywę widzenia naszej przeszłości, teraźniejszości oraz przyszłości. Dotyczy to zwłaszcza obszaru związków z ludźmi, szczególnie tych bardzo bliskich. W przeciwieństwie do innych form wybaczania, Radykalne Wybaczanie jest łatwe do stosowania i daje natychmiastowe efekty, ponieważ umożliwia wyjście z roli ofiary.

Radykalne Wybaczanie – arkusz i inne narzędzia

Narzędzia Radykalnego Wybaczania są niezwykle proste w użyciu, krok po kroku umożliwiają pozbycie się emocjonalnego bagażu przeszłości, jak również pozwalają nam żyć bez obawy o przyszłość. Rezultatem stosowania Radykalnego Wybaczania jest ogólna poprawa zdrowia zwiększone zadowolenie, szczęście, wewnętrzna moc osobista oraz poczucie wolności…a także uzdrowienie relacji z samym sobą, w związku, rodzinie…

Wyparty ból, strach, gniew, nienawiść, poczucie winy i wstyd projektujemy na inne osoby i sytuacje. Oznacza to, że denerwuje nas i boli u innych to, co wyparliśmy w sobie. Osoby, które nas ranią mogą więc być postrzegane, w pewnym sensie, jako nasi dobroczyńcy, gdyż pokazują nam to, co jest w naszej „sferze cienia”, podświadomości, a co domaga się uzdrowienia, czyli naszej akceptacji i ukochania. Potrzeba, jest zdecydowanie wyrażania uczuć związanych ze zranieniem, gdyż nie uzdrowimy tego, czego nie dotkniemy.

Paradoksalnie więc, na początku procesu, nie tylko nie przyjmujemy duchowej perspektywy, usprawiedliwiając naszych „katów”, ale dajemy sobie pełne prawo do oskarżenia ich i wyżalenia się, ujawniając wszelkie emocje i uczucia, które towarzyszyły zranieniu lub były jego następstwem.
Kolejny krok to, porzucenie fałszywych przekonań, np. „nie jestem godny miłości”, powstałych w wyniku pierwotnego zranienia, a odpowiedzialnych za nasze późniejsze wybory, zachowania i emocje. Przyjęcie duchowej perspektywy, w której otwieramy się na możliwość, że w tym, co nas spotkało jest ukryty jakiś dar, szansa na uzdrowienie.

Zintegrowanie lekkości, radości oraz miłości doświadczonych jako efekt Radykalnego Wybaczenia i następuje zmiana na wszelkich płaszczyznach, gdzie blokady energetyczne miały miejsce … zdrowie, związek, rodzina, praca, finanse, nauka, sex, przyjaźń…
Jeśli wydaje ci się, że wykorzystałeś już wszystkie sposoby na rozwiązanie swoich problemów, a one nadal istnieją …
Radykalne wybaczanie – warsztaty w Białymstoku

Prowadzący warsztaty:

Romuald J. Kosznik – dyplomowany konsultant Totalnej Biologii/Recall Healing, THETA HEALING, trener Rozwoju Osobistego w tym Radykalnego Wybaczania i Radykalnej Manifestacji Marzeń, mistrz bioenergoterapii, dyplomowany radiesteta, naturoterapeuta.
Zajęcia odbędą się w Białymstoku w dniach 25 i 26 sierpnia 2018 r.

25 sierpnia – sobota – w godz. 10:00-18:00 (z przerwą obiadową)

26 sierpnia – niedziela – w godz. 9:00-15:00 (bez przerwy obiadowej).

Cena warsztatów: 350 zł.

Dla studentów i absolwentów Studium Psychologii Psychotronicznej – 300 zł.
Uwaga – osoby zainteresowane udziałem w warsztatach prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy do 18.08.2018 r.

Miejsce:
TALIZMAN
Białystok, ul. Antoniuk Fabryczny 55 lok. 5
Informacje i zapisy : tel. 660-631-192 oraz 085 654-78-35

Szczegóły

Początek:
25 sierpnia 2018 w godzinach 08:00
Koniec:
26 sierpnia 2018 w godzinach 13:00
Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.