Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty Anielskie z Beatą Nowak – Uzdrawianie z Aniołami 20 – 21 października 2018 r.

20 października 2018 w godzinach 08:00 - 21 października 2018 w godzinach 13:00

Zapraszamy na warsztaty Uzdrawiania z Aniołami z Beatą Nowak, Białystok 20-21 października 2018 r.

Każdego dnia Anioły pomagają nam w podejmowaniu decyzji, zwalczaniu trudności oraz podnoszą nas na duchu, kiedy tego najbardziej potrzebujemy. Anioły są istotami o wysokiej wibracji. Komunikują się z nami ale my nie zawsze jesteśmy w stanie odebrać ich wibracje. Chcą nam przekazywać znaki, sygnały, lecz jeśli człowiek jest pełen gniewu, strachu czy negatywnych myśli, jego gęste pole energetyczne nie pozwala na odbieranie delikatnej, „zwiewnej” materii anielskich komunikatów. Jesteś pełen strachu lub gniewu, prawdopodobnie nie usłyszysz ich głosu.

Na warsztatach zapoznasz się z hierarchią Aniołów i Archaniołów. Poznasz sposoby komunikowania się z Aniołami, odbierania sygnałów płynących od nich.
Medytacja jest jednym i chyba najpiękniejszym ze sposobów „rozmowy z Aniołami”. Dzięki medytowaniu twoja energia zmienia się, twoje niespokojne myśli odchodzą na bok, stajesz się bardziej zrównoważony na różnych poziomach i łatwiej dostępny dla Aniołów.
Ludzie, którzy medytują są spokojniejsi, bardziej twórczy, stonowani, zdrowsi. Podwyższenie twojej wibracji jest tylko jednym z pozytywnych efektów regularnego medytowania.

Zapoznasz się z systemem dwunastu czakr i ich powiązaniem:
czakra – kolor – Archanioł – wizualizacja – zmysł – oddech – ruch – dźwięk.
Poznasz rolę i znaczenie Aniołów w naszym życiu.

  • Sfery Anielskie,
  • królestwa związane ze sferami anielskimi,
  • symbole które zostawiają nam Anioły,
  • wizualizacja by otrzymać imię swojego Anioła Stróża,
  • uzdrawiające słowa od Aniołów.

Poznasz również Karty Anielskie, ich rodzaje oraz rozkłady.

Masz okazję spotkać swoje Anioły i nawiązać świadomą przyjaźń z tymi świetlistymi istotami. Wzbogacisz swoje życie o nowe doświadczenia i przekonasz się, że nie jesteś sam w tym życiu. Anioły towarzyszą Ci każdego dnia i w każdej chwili – zaprzyjaźnij się z nimi. One sprawią, że Twoje życie stanie nabierze nowych kolorów.

Beata Nowak – psychotronik, dyplomowany doradca życiowy, taroterapeutka i anielski nauczyciel z ramienia The Diana Cooper School. Prowadzi programy telewizyjne w stacji TV POLSAT – „Tajemnice Losu”, oraz w TV6 „Szósty Zmysł”. Prowadzi wykłady z Tarota zarówno indywidualne, jak i w ramach zajęć w Studium Psychologii Psychotronicznej.

Cena warsztatów: 300 zł
Uczniowie i absolwenci Studium Psychologii Psychotronicznej: 250 zł
Absolwenci Kursu Totalnej Biologii: 250 zł

Godz. 10.00-18.00 – sobota
Godz. 9.00-15.00 – niedziela

Uwaga – ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy osoby zainteresowane udziałem w warsztatach o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy.

TALIZMAN
Białystok, ul. Antoniuk Fabryczny 55 lok. 5
Informacje i zapisy: tel. 085 654-78-35 lub 660-631-192

Szczegóły

Początek:
20 października 2018 w godzinach 08:00
Koniec:
21 października 2018 w godzinach 13:00

Miejsce wydarzenia

Sala konferencyjna – parter
Antoniuk Fabryczny 55 lok. 5
Białystok, Podlaskie Polska
+ Google Map
Phone
(85) 6547835
Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.