Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Praktyczna zabawa z jaźnią, czyli warsztaty M-Joy

17 listopada 2018 w godzinach 09:00 - 18 listopada 2018 w godzinach 15:30

Przestań pracować nad sobą i baw się! Po pierwsze odrzuć ideę „pracy nad problemami”. Praca jest męcząca – pisze Melissa Joy Jonsson i dodaje – Wszystko co robimy w polu serca jest zabawą, tak więc zamiast nad sobą pracować, wybierz zabawę. Kiedy bawimy się wzorami świadomości, zamiast pracować nad problemami, problemy nudzą się z braku uwagi i idą gdzieś indziej.

Zapytasz być może: „Gdzie idą?” oraz „Co to za warsztat?”. Przekonaj się na własnej… świadomości! Tę, która go poprowadzi, znasz już być może jako autorkę książki „Metoda dwupunktowa w praktyce. Jak wykorzystać energię pola serca”. Tym razem zaprasza do zrobienia kolejnego kroku – na terytorium zabawy i transformacji, jakim są 24 Pola M-Joy – wyjątkowy system oparty na fizyce kwantowej, na którym opierają się Integratywne Warsztaty Melissy Joy.

Treść, którą poznasz i poczujesz umożliwia transformację wzorców we własnym życiu oraz życiu innych osób. Dzięki świadomości skupionej na sercu oraz połączeniu z wyspecjalizowanymi polami możemy zmienić lub rozpuścić wzorce, które rządziły naszym życiem przez wiele lat! Gotowe na kilka godzin radości?

Zapraszamy do Warszawy, gdzie w dniach 17-18 listopada 2018 odbędzie się organizowany przez OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”. Odkryj moc kierowania przepływem pola! Szczegóły znajdziecie tutaj –>>

Pod okiem Melissy uczestniczki tego warsztatu nauczą się jak manifestować i doświadczać miłość do samej siebie, przepływ, radość, obfitość i spełnienie. Poznają też kilka recept (w formie gier!) na to, jak dokonywać syntezy serca i umysłu.

Zintegrowanie świadomości serca z precyzyjną naturą intelektu daje nam potężną synergię, która umożliwia całkowite wyrażenie naszej wewnętrznej mocy – pisze Melissa, a my wraz z nią zachęcamy, żebyś poszła za… ciekawością!

Ciekawość nie jest pędem ani myślą, która została logicznie wykalkulowane; pragnienia serca są raczej płomieniami pragnienia duszy, by wyrazić się przez formę i doświadczenie. O doświadczenie zaś najłatwiej, najzabawniej i najprzyjemniej na warsztatach.

Czy może świat odmienić jeden dzień? Czasami tak. Baw się dobrze!

Niby tak…, ale nie? Masz z tym problem, coś nie gra? Ktoś zna podpowiedź, która umożliwi Ci zmianę perspektywy: Wszystko, co postrzegasz jako problem, jest tak naprawdę okazją, by pole nauczyło Cię jak płynnie się poruszać, by odnaleźć więcej własnego potencjału.

W trakcie dwudniowego warsztatu:

• spotkasz się z kosmicznym potencjałem świadomości i zmianą wzorców energetycznych;
• wejdziesz w interakcje z wzorcami(„znacznikami”) – wykorzystując wielowymiarowe Pola M-Joy do wywołania natychmiastowych fizycznych, mentalnych, emocjonalnych zmian;
• zgłębisz i zastosujesz Syntezę Serca i Umysłu, jako metodę projekcji Prawdziwych Autentycznych Pragnień (PAP) i materializację ich w formie rzeczy lub doświadczeń;
• doświadczysz Prawdziwej Autentycznej Jaźni (PAJ), która jest doskonale-niedoskonała, w taki sposób, że miłość do samego siebie i akceptacja dla samego siebie stanie się codziennym doświadczeniem;
• dokonasz (energetycznego) rozróżnienia między empatią a współczuciem i nauczysz się utrzymywać swój nowy, preferowany stan bez względu na okoliczności;
• odkryjesz różnicę między myślami, emocjami i uczuciami, określając jednocześnie, czy te wzorce są sieciami tworzonymi przez Twoją Jaźń, czy też projekcjami innych osób lub/i zbiorowymi polami społeczeństwa;
• uwolnisz się od uzależnień i rozpraszających bodźców;
• doświadczysz wolności, synchroniczności i spełnienia.

Potencjał czeka, aż go rozpoznamy, by mógł rozwinąć się jako doświadczenie. My zaś czekamy na Wasze zgłoszenia i na nowe manifestatorki radości. Do zobaczenia w Warszawie!

Melissa Joy Jonson to nie tylko znakomita prelegentka, ale również autorka bestsellerów Wykorzystaj w pełni swój potencjał. 24 techniki realizacji marzeń o naukowo udowodnionej skuteczności Metoda dwupunktowa w praktyce. Jak wykorzystać energię pola serca.

Szczegóły

Początek:
17 listopada 2018 w godzinach 09:00
Koniec:
18 listopada 2018 w godzinach 15:30
Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.