Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zapraszamy na 49. targi „Bliżej zdrowia, bliżej natury” w Katowicach

22 marca 2019 w godzinach 09:00 - 24 marca 2019 w godzinach 09:00

Zapraszamy na czterdziestą dziewiątą edycję katowickich targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury”. Wydarzenie to, jak co roku, zgromadzi wszystkich zainteresowanych zdrowym odżywianiem, dbaniem o zdrowie, leczeniem chorób medycyną alternatywną oraz wszelkimi produktami prozdrowotnymi. Swoje wyroby zaprezentują wystawcy, którzy dodatkowo opowiedzą o właściwościach i sposobach użytkowania ich produktów. Nie zabraknie także stoisk z biżuterią z kamieni szlachetnych, talizmanów oraz kosmetyków wytwarzanych z naturalnych olejków.

Zapraszamy na czterdziestą dziewiątą edycję katowickich targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury”. Impreza będzie obejmować trzy dni, a jej tematem przewodnim będą zdrowe odżywianie, sposoby walki z chorobami oraz różnymi dolegliwościami. Ponadto uczestnicy będą mieli możliwość zakupu prezentowanych produktów, a także wysłuchania wykładów, z których dowiedzą się, m. in. o naturalnych sposobach pozbywania się bólów różnego pochodzenia i dbania o zdrowie.

Termin: 22-24 marca 2019
Miejsce: Katowice Miasto Ogrodów, pl. Sejmu Śląskiego 2

Bardzo serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska wydawnictw Studio Astropsychologii i Vital, gdzie nasz zespół jak zawsze służyć będzie radą i szerokim asortymentem rewelacyjnych książek w korzystnych cenach.

Szczegóły

Początek:
22 marca 2019 w godzinach 09:00
Koniec:
24 marca 2019 w godzinach 09:00
Wydarzenie Tagi:
, ,
Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.