Medycyna naturalna Terapie

Uziemienie – szybka technika na poprawę samopoczucia

uziemienie
Dodane przez Redakcja

Jak wykonać uziemienie? Aby ugruntować północny i południowy biegun ciała z północnym i południowym biegunem Ziemi, możesz zastosować bardzo prostą technikę, usiądź, opierając się o drzewo.

Połącz się z energią Ziemi

Znajdź drzewo, dopasuj do niego swój kręgosłup, postaw bose stopy na ziemi – w ziemi, w piasku (tak, to także opis na plażę!) lub na trawie. I tak siedź. To tyle. Korzenie drzewa przenoszą energię ciała w głąb ziemi i z powrotem do ciała. Jest to bardzo skuteczny sposób na zamknięcie zdrowego obiegu energetycznego w swoim ciele. Poświęć na to piętnaście do trzydziestu minut dziennie. Często zauważam poprawę samopoczucia już po dwóch czy pięciu minutach.
Jeśli nie masz drzewa, przy którym możesz siedzieć, chodzenie boso po trawie (mokra trawa jest nawet lepsza) również daje potężne uziemienie.

Rada: Jeśli nie możesz postawić nóg na czymś naturalnym, wykorzystaj surowy beton, który jest dobrym źródłem uziemienia. Betonowe słupy też są doskonałe do tego celu, ponieważ są wkopane w ziemię.

wez-zdrowie-w-swoje-rece

Amy B. Scher
Weź zdrowie w swoje ręce

Amy Scher jest terapeutką energetyczną i wiodącym głosem na polu uzdrawiania umysłu, ciała i ducha. Używając różnych metod, wyjaśnia, jak osiągnąć pełne i trwałe uzdrowienie poprzez kochanie i akceptację siebie. Prezentuje kompleksowe podejście do samoleczenia zebrane w łatwy do zrozumienia, trzyczęściowy proces usuwania blokad, zmiany relacji ze stresem i godzenia z tym, kim naprawdę jesteśmy.

Uziemienie w domu

Do tego ćwiczenia potrzebna ci będzie łyżka ze stali nierdzewnej. Jeśli nie jesteś pewien, czy to na pewno stal nierdzewna, poszukaj wyrytych na niej literek „ss”.
Obszar między ścięgnami na wierzchu stopy to miejsce, gdzie zatrzymuje się bardzo dużo energii. Z tego powodu, stopy mogą utrudniać „wciąganie” gruntu, którego potrzebujemy dla zdrowych biegunów. Używając łyżki ze stali nierdzewnej, możesz to zmienić. Stal nierdzewna zawiera minerał, który wspomaga rozbicie stłoczonej energii. Za pomocą zaokrąglonego brzegu rysuj na wierzchu stopy krzyżujące się wzory. Pomoże to rozbić energię na jej zewnętrznej stronie. Następnie pocieraj wybrzuszoną stroną łyżki spód stopy (nie ma żadnego zalecanego wzoru). To z kolei aktywuje małe centra energetyczne znajdujące się na spodzie stopy.
Staraj się to robić przez kilka minut, przynajmniej raz lub dwa razy w ciągu dnia. Jest to praktyka, którą powinno się stosować cały czas, jeśli chcesz się wyleczyć z jakiegoś problemu czy też utrzymać zdrowy przepływ energii.

Więcej technik uzdrawiających do samodzielnego stosowania znajdziesz w książce „Weź zdrowie w swoje ręce” autorstwa Amy B. Scher.

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.