Astropsychologia Tarot wróżenie

Tarot i jasnowidzenie – tarociście potrzebne zdolności parapsychologiczne

zdolności parapsychologiczne
Dodane przez Redakcja

Rozszyfrowanie przesłania, które śle nam Tarot po ułożeniu jego w wybrany rozkład, jest sztuką trudną, aczkolwiek możliwą do opanowania pod warunkiem, że interpretator (tarocista) posiada pewne zdolności parapsychologiczne – jasnowidzenie, intuicja, oraz cechuje go określony rodzaj wyobraźni.
Wiedza o tym jak interpretować rozkład kart Tarota, jest wynikiem uczenia się, nabywania określonych umiejętności. Niektóre z tych umiejętności wypływają z wiedzy ze znajomości tradycyjnego znaczenia poszczególnych kart Tarota, inne natomiast to wynik intuicji, a także wynik wyćwiczenia myślenia symbolicznego, kreatywności w czytaniu kart i ich symboliki, to także wynik interpretowania symbolu w określonym kontekście.

Zdolności parapsychologiczne – w czym się przydają?

Czytanie z rozkładu kart Tarota wynika z umiejętności komunikowania się z podświadomością a także i nadświadomością. Podobnie jak w przypadku każdej innej sztuki, sukces w czytaniu Tarota zależy po pierwsze, od ilości zainwestowanego w nią czasu i wysiłku, a następnie od nabytego doświadczenia. Sukces jest tym większy, im bardziej zwracamy uwagę na intuicję.

Niewątpliwie naturalne uzdolnienia jak jasnowidzenie i intuicja bardzo się przydają i są bardzo ważne w pracy każdego dobrego tarocisty, gdyż ułatwiają pracę w czytaniu tarota. Może się też okazać, że po prostu tarocista ,,jest dobry” w odczytywaniu symboli i odbieraniu informacji jaką przekazuje mu jego umysł czyli intuicja ( podświadomość).

Ponadto można stwierdzić, ze w miarę ćwiczeń i praktyki z tarotem, rozwija on (tarocista) uzdolnienia parapsychiczne, czy to w postaci wyostrzonej intuicji i jasnowidzenia – kiedy to podejmuje i rozwija ten a nie inny wątek myśli, lub podąża za przekazem intuicyjnym, które na pozór nie ma nic wspólnego z kartami w rozkładzie…

Czasem pojawiają się w głowie słowa , które koniecznie trzeba wypowiedzieć, albo przemilczeć, czasem obrazy, dźwięki, wizje, odczucia, wrażenia…

Czasem następuje silna reakcja fizyczna w postaci drżenia, mrowienia, zimna, gorąca lub skurczu albo bólu.

Jeśli coś takiego się przytrafia w trakcie sesji z tarotem, tarocista wiedzieć winien , że to ważna informacja związana z jego klientem, którą musi wziąć pod uwagę, odczytać, z interpretować.

Stawiając Tarota, trzeba koniecznie zwracać uwagę na wszelkie subtelne odczucia, jakie się pojawiają, gdyż każda z nich coś sygnalizuje. Im lepiej tarocista potrafi je rozróżniać , tym silniejszy, bardziej dynamiczny, efektywniejszy i skuteczniejszy jest kontakt między nim, kartami i pytającym…

Przeczytaj więcej o roli zdolności parapsycholgicznych w pracy tarocisty – sięgnij do publikacji Jasnowidzenie w interpretacji kart tarota.

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.