Astropsychologia channeling intuicja jasnowidzenie Rozwój duchowy Rozwój osobisty świadomość

Gwiezdne Nasiona – odkryj tajemnice Starseeds

Dodane przez Redakcja

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, skąd pochodzimy? Czy Ziemia jest tylko jednym z wielu przystanków w kosmicznej podróży naszych dusz? Koncepcja Gwiezdnych Nasion, czyli Starseeds, oferuje fascynujący wgląd w możliwość, że nasze korzenie sięgają gwiazd, a nasza planeta jest miejscem wielowymiarowej duchowej ewolucji.

Początki Ziemi – eksperyment Galaktycznej Federacji

Podobno Ziemia powstała na skutek eksperymentu. Abstrahując od tego, co nauka mówi nam o powstawaniu naszej planety i naszym pierwszym pojawieniu się na niej, z energetycznego punktu widzenia mogło się wydarzyć znacznie więcej. Wszystko bowiem pochodzi od Galaktycznej Federacji. Galaktyczna Federacja otrzymała od swojej wyroczni jasnowidzące obrazy Ziemi i proroctwo, że wojny, które wówczas toczyli, zostaną złagodzone przez pojawienie się ludzkości do tego stopnia, że możliwe będzie współistnienie.

Emocje jako energia – rola Reptiloidów i Annunaków

Reptiloidy przybyły na Ziemię jako pierwsze, jeszcze zanim Galaktyczna Federacja wdrożyła swoje plany. Poszukiwali zasobów mineralnych, zwłaszcza złota, ale przynieśli też ze sobą emocje, które odgrywają kluczową rolę w rozwoju na Ziemi. Annunaki, którzy później przybyli na Ziemię, prowadzili wojny o władzę. Galaktyczna Federacja zdecydowała, że Annunaki powinni zamieszkiwać powierzchnię Ziemi, a Reptiloidy jej wnętrze.

Wpływ Lyrian – mistyczne moce i duchowa miłość

Na Ziemię przybyły również inne gwiezdne nasiona, w tym człowiek, „stworzony na podobieństwo boże”. Człowiek był częściowo pod wpływem Annunaków, ale znalazł też dostęp do Lyrian. Lyrianie są mistrzami jasnowidzenia, magii, telekinezy i telepatii. Reprezentują czystość duchowej miłości i bardzo obce jest im ludzkie ego. Po zatonięciu Atlantydy Ziemię odwiedzały kolejne gwiezdne nasiona.

Portale do przebudzenia pamięci

Podczas podróży w stanie transu można doświadczyć energii codziennych myśli, a potem zanurzyć się głębiej w energii własnego ja. Można widzieć, słyszeć i odczuwać inne energie i istoty: zmarłych, myśli innych ludzi i międzygalaktyczne inteligencje, właśnie takie jak gwiezdne nasiona.

Duchowa tożsamość Gwiezdnych nasion

Podróż Gwiezdnych Nasion to odkrywanie naszej duchowej tożsamości i połączeń z wszechświatem. Odkrywając te energie, zbliżamy się do zrozumienia naszej roli we wszechświecie i potencjału, jaki niesie nasza duchowa ewolucja.

Jeśli zaintrygował cię temat Gwiezdnych nasion, sięgnij do książki Gwiezdne nasiona – Starseeds, której autorką jest Birgit Fischer.

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.