Astropsychologia wróżenie

Wróżenie z fusów kawy i herbaty – jak odczytywać symbole?

wróżenie z fusów
Dodane przez Redakcja

Wróżenie z fusów kawy czy herbaty? Niezależnie od Twojego wyboru po wypiciu pozostaw na dnie trochę płynu i – co najważniejsze – fusów. Potrząśnij zawartością filiżanki trzykrotnie w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara. Potem połóż filiżankę do góry dnem na spodku. Odczekaj kilka sekund.

Umiejętność czytania z fusów kawy lub z liści herbaty praktykuje się już od czasów starożytnych, prawdopodobnie ze względu na szeroko dostępne „rekwizyty”. Potrzebna jest tylko liściasta herbata sprzedawana na wagę lub kawa, po wypiciu której zostają fusy. Najlepiej nadaje się do tego biała filiżanka bez żadnych wzorów, gdyż w ten sposób można uzyskać maksymalny kontrast i wyraźnie widać tworzące się obrazy. Osoba interpretująca czyta z obrazów, które powstały w filiżance, zazwyczaj według niektórych ogólnie przyjętych zasad bądź symbolizmu. Choć oczywiście, są i tacy, którzy stosują się do własnych, mediumicznych, intuicyjnych wersji.

Wróżenie z fusów – podstawowe informacje

Powszechnie uważa się, że im obraz jest większy, tym ważniejszy w życiu klienta przedstawiony problem; obrazy, które znajdują się bliżej dna filiżanki, mogą wskazywać na przeszłość, zaś te, które przylegają bliżej brzegu, to prawdopodobnie teraźniejsze lub przyszłe problemy bądź wydarzenia. Sprzeczne obrazy oznaczają trudności z podjęciem ważnej decyzji.
Oczywiście, w przypadku interpretacji niezbędna jest raczej zdolność danej osoby do odnajdowania i intuicyjnego odczytywania symbolów zawartych w liściach herbaty czy fusach kawy, niż traktowania wszystkiego dosłownie. Im większe zdolności mediumiczne ma osoba interpretująca, tym lepiej może ona skorzystać z danych symboli i wystąpić raczej jako przewodnik, a nie człowiek, który sugeruje, że interpretacja odnosi się do wszystkich niepokojów klienta.
W internecie można znaleźć niektóre z najbardziej popularnych znaczeń wzorów liści herbaty. Jakość takich odczytów zależy tylko i wyłącznie od umiejętności, uzdolnień i wyobraźni danego interpretatora.

Dowiedz się więcej na temat właściwości, jakie posiada herbata. Sięgnij do książki Uzdrawiająca moc herbaty. Terapeutyczne właściwości tradycyjnych herbat i ziołowych naparów.

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.