Astropsychologia runy

Runy w magii – znaczenie i zastosowanie

runy w magii - znaczenie i zastosowanie
Dodane przez Redakcja

Co oznaczają poszczególne runy? Jakie zastosowanie w magii mają karty z runami: Fehu, Uruz, Durisaz, Ansuz, Raido, Kenaz i Gebo?

Runa Fehu

FEHU symbolizuje pierwotny, niekontrolowany ogień. Jej energia to energia Wielkiego Wybuchu i uderzeń piorunów w puszczy. To potęga tworzenia w swojej podstawowej formie. Jej energia jest dzika i bardzo pożyteczna w magii, może być wykorzystana do osiągania szybszych, radykalnych zmian.

WYKORZYSTANIE:
Dla osiągania szybszych zmian – używaj w swoim rzucie po runach „przedmiotowych”. Dobrobyt finansowy.
Ochrona kosztowności.
Runa „wysyłająca” – używaj jej by wysyłać swoją energię lub energię run do sfer twórczych.

Runa Uruz

URUZ to runa zmian, siła kształtująca, która przynosi objawienie. Korzystaj z niej, by pchnąć do przodu nieco skostniałą sytuację. Ta runa witalności i siły jest użyteczna w magiach uzdrawiających, szczególnie tam, gdzie pacjent jest osłabiony i potrzebuje dodatkowych sił.

WYKORZYSTANIE:
Przyciąganie nowych sytuacji do swojego życia.
Inicjowanie nowych okoliczności wyłącznie dzięki sile woli.
Uzdrawianie i utrzymanie dobrego zdrowia fizycznego.

Poznaj moc run – skorzystaj z talii kart Runy potęgi przyrody.

Runa Durisaz

DURISAZ jest kierowana kosmiczną siłą ochrony. Symbolizuje Mjölnir, młot Tora. To czysta wola nieskrępowana samoświadomością. Jest to projekcyjna forma zastosowanej siły. Runa ta jest szczególnie korzystna w połączeniu z , , , , i – siła DURISAZ może pokierować energią w bardzo skuteczny sposób. Korzystaj z niej, kiedy potrzebujesz „czegoś małego ekstra”, by ruszyć z miejsca.

WYKORZYSTANIE:
Nowy początek.
Używaj, gdy potrzebujesz szczęścia lub kiedy nie kontrolujesz okoliczności.
Ochrona lub obrona.
Neutralizacja wroga lub opozycji.
Popchnięcie kwestii w kierunku magii miłosnej.

Kompletny-przewodnik-runiczny

Lisa Peschel
Kompletny przewodnik runiczny

Książka ta pomoże Ci odkryć proroczą moc run i ujawni, jak je wykorzystywać jako magiczne narzędzia odkrywania przyszłości, zapewniania sobie ochrony i szczęścia. Od teraz każde Twoje działanie będzie przemyślane i po prostu skazane na sukces.

Runa Ansuz

ANSUZ jest runą komunikacji. Rządzi pieśnią, poezją, egzaminami, przesłuchaniami i magicznymi zaklęciami. Korzystaj z niej wszędzie tam, gdzie problemem jest komunikacja.

WYKORZYSTANIE:
Przekonywanie i magnetyczne wypowiedzi.
Zdobywanie mądrości.
Pewność i powodzenie na egzaminach.
Podniesienie aktywnych energii magicznych.

Runa Raido

RAIDO jest nie tylko runą podróży, ale także władczynią kosmicznych praw Ładu i Porządku. Dlatego, tak jak w przypadku JERA, jest użyteczna w kwestiach prawnych, szczególnie wtedy, kiedy zostałeś niesłusznie posądzony i potrzebujesz mocy Ładu, aby pokierował twoją sprawą.

WYKORZYSTANIE:
Osiągnięcie sprawiedliwości zgodnie z Porządkiem.
Bezpieczna i wygodna podróż.

Runa Kenaz

KENAZ to kolejna runa ognia, ale w przeciwieństwie do FEHU, jest ona łagodną, bardziej kontrolowaną formą ognia, która daje zdolności i wolę tworzenia. To runa artystów i rzemieślników, korzystna, kiedy problemem jest kreatywność lub kiedy sztuka jest bardzo ważna dla osoby, dla której robisz odczyt. Runa ta rządzi też technicznymi aspektami magii. Kieruje pasją, żądzą i miłością seksualną jako ognistymi, pozytywnymi atrybutami.

WYKORZYSTANIE:
Wzmocnienie zapisów runicznych.
Uzdrawianie, dobre fizyczne samopoczucie.
Miłość, stabilizacja i namiętność w związkach.
Nowy początek.
Ochrona wartości.

Runa Gebo

GEBO jest runą partnerstwa we wszystkich postaciach. Zawiera w sobie moc integrowania energii dwóch lub więcej osób w celu wygenerowania siły, która jest większa niż suma ich indywidualnych sił. To przede wszystkim runa magii seksualnej.

WYKORZYSTANIE:
Magia miłości i seksu.
Podniesienie mocy magii.
Wszystko, co dotyczy partnerstwa.
Równowaga mentalna i fizyczna.

Opisy wykorzystania pozostałych run w magii i nie tylko znajdziesz w książce Kompletny przewodnik runiczny autorstwa Lisy Peschel.

Autor: Lisa Peschel

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.