Ezoteryka Rozwój duchowy życie po życiu

Jak wiedzieć, „co dalej”? Czy śmierć to koniec wszystkiego?

śmierć to koniec?
Dodane przez Redakcja

Jak wiedzieć „co dalej”? Jesteśmy tu, gdzie jesteśmy. Wiemy, że stąd odejdziemy. Tu jest nam dobrze, więc możemy czuć z tego powodu żal. W końcu, pewnego dnia trzeba będzie opuścić to dobre miejsce. Może nie jest tu idealnie, ale dobrze. Dobrze na tyle, by woleć zostać tutaj zamiast odchodzić w nieznane. Nic na to jednak nie można poradzić – odejście jest nieuniknione. Rodzimy się tutaj z gwarancją odejścia. Skoro nie możemy zmienić samego faktu, to czy nie lepiej, zamiast wchodzić z nim w konflikt, przyjrzeć mu się uważniej?

Śmierć oznacza koniec?

Czym jest dla ciebie śmierć? Czy to koniec? Ostateczna otchłań? Pustka w rozumieniu niebytu? Znikasz i już cię nie ma?
Dla wielu ludzi odpowiedź jest prosta: tak, ostateczny koniec. Ale proste odpowiedzi rzadko kiedy są odpowiedziami prawdziwymi.
Skąd wiesz, że to koniec? Co takiego w tym dobrym jakkolwiek świecie przekonuje cię, że nie ma niczego dalej?
Pewnie to, że widziałeś ludzkie zwłoki. Kiedyś „były” kimś dla ciebie bliskim: ojcem, matką, kimś z rodziny. Były żywe, potem przestały działać i zaczęły się rozpadać.
Czy to, co widzisz poprzez oczy jest wszystkim, co możesz poznać z rzeczywistości? Innymi słowy czy przypisujesz swojemu zewnętrznemu postrzeganiu prawo do ostatecznego poznania prawdy? Skąd wiesz, że nie można poznać czegoś innego, niż to, co znasz do tej pory? I że to coś, jako część świata i przedmiot zmysłów przekonuje nas ponad wszelką wątpliwość, że śmierć nie jest końcem ludzkiej istoty?
Mówię o widzeniu aury, czakr, energii życia – o tym, z czym jako terapeuta pracuję na co dzień. Nie tylko ja – robi to coraz więcej osób na całym świecie czy zawodowo, czy na własny użytek.

Ludzkość się zmienia

Coraz więcej ludzi rozwija subtelną świadomość i widzi ciała subtelne, aurę itd. Przejawiają zdolności paranormalne. To się dzieje. Ludzkość ewoluuje. Ewolucja obejmuje poznanie tego, co „niewidzialne” dla osób, które nie rozwinęły się jeszcze odpowiednio.
Ta ewolucja nie jest mechaniczna, ale polega na wewnętrznym zaangażowaniu, na przejęciu władzy i odpowiedzialności za własny rozwój. Rozwijasz się z własnej woli. Sam się rozwijasz. Pytanie: czy robisz to? Czy to cię w ogóle interesuje? Czy chcesz znać prawdę o tym, co dalej?
Nie mówię o religii i objawieniach, nie mówię o filozofii i teoriach. Mówię o doświadczeniu. To takie samo doświadczenie, jak doświadczenie ciepłej lub zimnej wody albo smaku cytryny.
Wiesz, że wiesz. Najpierw jednak musisz dowiedzieć się, że nie wiesz, aby wiedzieć. Musisz zakwestionować to, w co ślepo wierzysz lub co dogmatycznie przyjmujesz.
Jak dowiesz się tego, co dalej? W bardzo prosty sposób: poznając to, co blisko ciebie, co najbliżej. Co tu i teraz. I przede wszystkim co w twoim wnętrzu. A co tam jest? Po co mam ci odpowiadać, skoro sam to możesz sprawdzić?

Jeżeli chcesz wiedzieć, co czeka Cię po śmierci, sięgnij do książki Dowód wieczności. Cała prawda o Drugiej Stronie.

Autor: Munin

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.