dusza Rozwój duchowy Szczęście związek

Predestynacja dusz pomaga stworzyć szczęśliwy związek?

predestynacja dusz
Dodane przez Redakcja

Chodzi mi o to, że kiedy już uda nam się nawiązać dobry kontakt z astralem, to spróbujmy zastanowić się nad tą koncepcją. Powinna stać się dla nas w astralnych warunkach bardzo prawdopodobna. Mózg fizyczny za bardzo blokuje możliwości rozmyślania ezoterycznego, w przeciwieństwie do mózgu astralnego, który czasami nawet w nich pomaga.

Według koncepcji predestynacji dusz każdy człowiek ma swoją drugą połowę. Jest ona bliźniaczo podobna do niego zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Ma oczywiście płeć przeciwną. Inne informacje jeszcze mówią, że kobieta jest normalnie o rok młodsza od mężczyzny.

Zauważmy jak wiele problemów tworzą związki damsko-męskie i zapytajmy, czy główną ich przyczyną nie jest brak ukierunkowania na predestynację.

Predestynacja dusz – jak żyć z jej świadomością?

1) Patrzmy uważnie na innych. Starajmy się zauważyć cechy podobne. Jeśli mamy do dyspozycji zdjęcia kandydata/kandydatki porównajmy je ze swoim. Sprawdzajmy wiek (choć nie zawsze jest on aż tak dokładnie ustanowiony, lecz wahania są rzędu niewielkiego).
2) W przypadku „zakochania”, które odbiera zdrowy rozsądek powiedzmy sobie, że osoba, w której się zakochaliśmy, może nie być naszym predestynowanym partnerem, a może stanowić przez to część innej osoby naszej płci; że zakochując się w niej możemy zakochiwać się w części innego człowieka o tej samej płci, co my (na przykład naszego kolegi).
3) Wzbudzajmy szacunek i miłość do siebie. W związku powinniśmy umieć stawiać warunki i odznaczać się aktywnym egotyzmem (nie mylić z egoizmem). Nie traćmy dla nikogo głowy, bo prawdziwa miłość oznacza służenie swoją głową ukochanej osobie, więc musi być ona na naszym karku.

Jeżeli jesteśmy w związku z kimś, o kim trudno powiedzieć, że spełnia kryteria partnera ezoterycznego, nie popadajmy we frustrację. Zauważmy dobro, prawdę i piękno, które towarzyszą naszemu związkowi. Informacje ezoteryczne mówią jeszcze, że związki z nie swoimi połowami również są święte, gdy towarzyszy im miłość.

Trudno uwierzyć, by predestynacja dusz istniała, lecz nie ma argumentów na wykluczenie tezy o jej fakcie. Predestynacja dusz pozostaje więc misterium ezoterycznym, a zatem osobistą, wewnętrzną sprawą każdego, kto ją wyznaje. „Ezoteryka” bowiem oznacza naukę i sztukę do użytku wewnętrznego.

Istnieje w ezoteryce koncepcja zwana predestynacją dusz. Świadomość astralna pozwala na poznanie prawdy tej koncepcji. Bez tej świadomości, w warunkach fizycznych, jest prawie niemożliwe utrzymanie się w rzeczywistości idei predestynacji. Zjawiska zewnętrzne zbyt silnie oddziałują na intelekt tak, iż często traci on grunt ezoteryczny.

Jeżeli chcesz mieć dobre relacje ze wszystkimi, sięgnij do książki Wędrówka Twojej duszy przez poprzednie wcielenia. Poznaj prawdę zapisaną w kronikach Akaszy.

Autor: Paweł Karwat

 a
Czy wiesz, co mówi o Tobie zdjęcie profilowe na Facebooku?
Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy artykuł. 
Chcę artykuł!
close-link
Zapisz się na newsletter!
Otrzymasz darmowy artykuł "Co mówi o nas zdjęcie na profilu Facebooka".
Zapisz mnie
close-link