Ezoteryka rytuały

Wygoń z domu zło – sposoby na pozbycie się negatywnej energii z mieszkania

wygoń z domu zło
Dodane przez Redakcja

Jeśli w Twoim domu słychać ciągłe kłótnie, dopadają Was problemy finansowe i choroby, mogły to spowodować złe energie. Stary chiński rytuał feng shui zaleca przepędzić je solą i ryżem. Sól w Chinach jest uważana za jeden z najbardziej skutecznych pochłaniaczy negatywnej energii, ryż natomiast składa się tam w darze błądzącym duchom, aby je obłaskawić.
Rytuały przeprowadza się tylko wtedy, kiedy obecność ciemnych energii jest wyraźnie odczuwalna, albo gdy przeprowadzamy się do nowego mieszkania czy domu i nie wiemy, kto tam przed nami mieszkał. Oczyszczanie należy robić samemu. Napełni ono dom czystym światłem. Los zacznie się wtedy do nas uśmiechać, a marzenia i plany nabiorą realnych kształtów.

Niewykluczone, że również na Ciebie ktoś rzucił złe czary. Jak się od nich uwolnić i zabezpieczyć na przyszłość, podpowie Ci książka Rytuały ochronne na klątwy i uroki Lumiry.

Obsypywanie ścian

Podczas tego rytuału mistrzowie feng shui zalecają trzymać w lewej ręce miniaturkę chińskiej świątyni – pagody, podczas gdy prawą ręką rozrzuca się ryż i sól. Trzymanie pagody nie jest jednak konieczne.

1. Przygotuj ok. kilograma mieszanki soli i ryżu.
2. Jeżeli mieszkasz w domu wolno stojącym, obejdź go z zewnątrz, zgodnie z ruchem wskazówek zegara, sypiąc wzdłuż ścian ryż z solą. Jeśli mieszkasz w bloku, ten punkt pomijasz.
3. Przejdź do mieszkania, syp mieszankę wzdłuż ścian, zaczynając od drzwi wejściowych i przechodząc z pokoju do pokoju. Kiedy wrócisz do drzwi wejściowych, rzuć trzy garstki soli i ryżu przez próg – z mieszkania na zewnątrz i trzy następne – z zewnątrz do środka.
4. Nazajutrz zbierz wszystko odkurzaczem i natychmiast wyrzuć worek.

Jeśli wykonałeś już oczyszczanie mieszkania i jesteś na etapie jego urządzania, zrób to zgodnie z zasadami feng shui.

Błogosławienie domu wygoni zło

Do tego rytuału potrzebne są zdjęcia wszystkich domowników oraz zwierząt domowych, gruba sól, gliniana miseczka i tyle kadzidełek cytrynowych, ile jest pomieszczeń w domu. Najlepiej jest go przeprowadzić w sobotę, przy ubywającym Księżycu (III i IV kwadra).

1. Na dłoni połóż zdjęcia – jedno na drugim. Postaw na nie miseczkę wypełnioną solą.
2. Pójdź do pomieszczenia najbardziej oddalonego od drzwi wejściowych. Stań na środku i powiedz: „W tej soli jest czystość, energia, życie i spokój. Wzywam wszystkie negatywne energie, aby natychmiast opuściły pomieszczenie, które błogosławię”.
3. Wysyp na podłogę garstkę soli i przejdź do następnych pomieszczeń. W każdym powtórz wszystko tak, jak w punkcie 2.
4. We wszystkich pomieszczeniach zapal cytrynowe kadzidełko.
5. Kiedy kadzidełka się wypalą, zmieć sól z pomieszczeń. Rób to zawsze w kierunku drzwi wejściowych.
6. Zbierz sól szufelką do worka na śmieci (nie dotykaj jej rękami!) i wyrzuć jak najdalej od domu.

Namawiam do wypróbowania skuteczności tych rytuałów – nie są kosztowne, nie zabierają zbyt wiele czasu, a Chińczycy wielokrotnie udowodnili, że feng shui potrafi zmieniać los na dobry. Nawet wielkie korporacje azjatyckie zatrudniają specjalistów od feng shui, by ich firmom się powodziło.

Źródło: czasopismo „Gwiazdy mówią”

Wprowadź spokój do swojego otoczenia – skorzystaj z porad zawartych w książce Dom pełen harmonii. Oczyść mieszkanie, oczyść życie.

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.