Prawo Przyciągania Rozwój duchowy

Przekaz od Abrahama – jak zyskać finansowy dobrobyt?

jak zyskać dobrobyt?
Dodane przez Redakcja

Oto, co wszechobecny i wszechwiedzący byt zwany Abrahamem ma Ci do powiedzenia na temat osiągania dobrobytu. Na chwilę postawimy się na twoim fizycznym miejscu i wypowiemy słowa, które przyniosą ci wielkie korzyści. Bo chcemy pomóc ci znaleźć takie Wibracyjne nastawienie, które umożliwi napełnienie twego osobistego doświadczenia finansową obfitością.

Dobrobyt w zasięgu ręki

Czasem, nawet jeśli prosisz o zrealizowanie określonego pragnienia, zamiast zbliżyć się do jego spełnienia, w rzeczywistości się oddalasz. I nawet jeśli sądzisz, że prosisz o to, czego chcesz, tak naprawdę twoja prośba powstaje ze świadomości braku. Zwykle czujesz się zniechęcony, kiedy przez długi czas „pracujesz” nad swoim pragnieniem, a spodziewane efekty nie materializują się. Chcemy pomóc ci zrozumieć, że po prostu nie możesz w ten sposób osiągnąć swego celu: nie możesz dotrzeć tam, gdzie chcesz być, kiedy jesteś w pełni świadomy nieistnienia tego miejsca.

Zamiast mówić: „Chcę więcej pieniędzy”, powiedz: „Chcę czuć swój finansowy Dobrostan”. Widzisz, wzmożone poczucie finansowego Dobrostanu, jeszcze zanim pojawią się pieniądze. Ale kiedy jesteś skupiony na pragnieniu posiadania pieniędzy i zwracasz uwagę na ich brak, Wibracyjnie udaremniasz sobie osiągnięcie swego celu.

Zamiast mówić: „Pragnę [lub potrzebuję] nowego samochodu”, powiedz: „Lubię uczucie Dobrostanu, które wynika z prowadzenia nowego samochodu” – ponieważ możesz wywołać to uczucie, jeszcze zanim zaczniesz jechać tym nowym samochodem; a kiedy już to uczucie na stałe zagnieździ się w tobie, zarówno nowy samochód, jak i wiele innych rzeczy, które są zgodne z twoim poczuciem bezpieczeństwa, zacznie do ciebie napływać.

Medytuj-a-będzie-Ci-dane

Esther i Jerry Hicks
Medytuj a będzie ci dane

Amerykańscy odkrywcy Prawa Przyciągania dają Ci niepowtarzalną możliwość czerpania z bogactw wszechświata przy wykorzystaniu medytacji. Dzięki temu innowacyjnemu podejściu wystarczy kwadrans dziennie, by gruntownie odmienić swoje życie.

Kiedy pozwolisz, by słowa wynikające z Prawa, łagodnie rozbrzmiewały w tle, twój opór wobec Dobrostanu ulegnie zmniejszeniu, zaś przyzwolenie na Dobrostan wzrośnie. Musisz jedynie pamiętać, że na początku dowodem poprawy stanu przyzwolenia są przyjemne emocje, a nie pieniądze czy nowe samochody. Jednak w końcu pojawią się również pieniądze i nowe samochody.

Więcej bezcennych informacji na temat spełniania marzeń znajdziesz w książce:

Medytuj a będzie Ci dane autorstwa Esther i Jerry’ego Hicks.

Autor: Esther i Jerry Hicks

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.