Ezoteryka życie po życiu

Co cię czeka po śmierci? Historia Diane, którą ocalił duch babci

przed śmiercią ocalił ją duch babci
Dodane przez Redakcja

Diane nękał niecodzienny problem. Gdy po południu usiadła na kanapie, żeby obejrzeć ulubioną operę mydlaną, zauważyła, że zasypia i ma ogromne trudności z obudzeniem się. Zaniepokoiło ją tak bardzo, że opowiedziała o tym swojemu mężowi, który jednak nie pomógł w zdiagnozowaniu przyczyn problemu. 

Pomógł duch babci

Ostatecznie zdecydowała się na siedzenie na sofie i oglądanie programu, unikając leżenia. Jak się okazało, problem stał się o wiele bardziej poważny. Około pięciu stóp za kanapą z zaworu ulatniał się gaz. W pewnym momencie jego ilość w pomieszczeniu była wystarczająca do zabicia Diane. Jak na ironię, umarłaby, gdyby nie wizja zmarłej babki, której doświadczyła podczas doświadczenia bliskiego śmierci, a która przywróciła jej świadomość. Oto parafraza jej historii:
Usiadłam na kanapie i zaczęłam oglądać ulubioną operę mydlaną. Następną rzeczą, którą kojarzę, jest czyjś krzyk: „Obudź się!”. Pamiętam głos mówiący do mnie: „Obudź się Diane, musisz się obudzić”.

Kiedy Diane otworzyła oczy, patrzyła na swoją babcię, która zmarła, kiedy wnuczka miała 3 lata. Babcia uśmiechnęła się i powiedziała, żeby Diane obudziła się oraz że poprowadzi ją w bezpieczne miejsce. Gdy wstała, aby iść, zdała sobie sprawę z tego, że opuściła ciało, które w tym momencie leżało na sofie. Nie czuła żadnego strachu, kiedy spoglądała w jego kierunku. Nie czuła strachu również wtedy, gdy zdała sobie sprawę, że dwa duchy unoszą się w przestrzeni wraz z nią. W czasie bycia poza ciałem odczuwała wielki spokój i miłość. Jeden z duchów powiedział jej, że może zostać w spirytystycznym ciele albo powrócić do ciała fizycznego. Dla Diane była to bardzo ciężka decyzja. Mimo wszystko wybrała ciało fizyczne, ponieważ zostawiła na ziemi wiele niedokończonych spraw. Po podjęciu decyzji Diane wzięła głęboki i bolesny oddech, a potem następny. Obudziła się i uświadomiła sobie, że prawie udusiła się gazem.
Nie trzeba dodawać, że wyciek gazu został bardzo szybko naprawiony. Doświadczenie wywarło ogromny wpływ na życie Diane. Oto parafraza tego, co napisała:

Doświadczenie nauczyło mnie tego, że wszystko jest znane. Nie czułam potrzeby pytania o cokolwiek. Bóg sprawia, że będziemy wszystko wiedzieli, umierając.

Jeżeli chciałbyś skontaktować się z bliskimi, którzy już odeszli, skorzystaj ze wskazówek Alexandry Chauran zawartych w książce Rozmowy z bliskimi po Drugiej Stronie. Jak utrzymać kontakt z tymi, którzy odeszli.

Autor: dr Jeffrey Long

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.