anioły Rozwój duchowy

Jak spotkałam anioła – niezwykła historia Nancy Kimes

spotkanie z aniołem
Dodane przez Redakcja

Czy wierzysz w to, że każdy z nas może spotkać swojego anioła? Poznaj historię Nancy Kimes, która po niezwykłym wydarzeniu czuje się przepełniona miłością.

Niespodziewane spotkanie

To był niewiarygodnie upalny dzień roku 1980. Sam środek lata – dzień, którego nigdy nie zapomnę. Byłam bardzo przygnębiona, nic w życiu nie szło po mojej myśli, włączając w to związek, którego desperacko się trzymałam. Moje życie nie miało planu, celu. Zaczęłam szukać wyjścia z tej sytuacji i zwróciłam się do Boga o pomoc. Musiałam wiedzieć, że nie przyszłam na ziemię bez powodu. Chciałam pomóc sobie i innym w takim okresie życia, w jakim nic nie wyglądało obiecująco. Płacząc, rozmawiałam z Bogiem, zupełnie jakby stał obok mnie.

W tej samej chwili rozległo się pukanie do moich drzwi. Kto to może być? Czy powinnam otwierać? – zastanawiałam się. Pukanie nie ustawało. W końcu zdecydowałam się otworzyć. Na mojej twarzy widniały strugi łez. Przede mną stał mężczyzna w wieku około trzydziestu lat: przystojny, z jasnym uśmiechem na twarzy i z notatnikiem w ręce. Był ubrany w koszulę z długim rękawem i w ciemne spodnie. Miał podwinięte rękawy. Przepraszał za to, że mnie nachodzi, ale chciał prosić o szklankę wody. Nie potrafiłam mu odmówić, ponieważ na dworze było gorąco jak w piekle. Zapytałam, czy mam mu wrzucić do szklanki parę kostek lodu, a on odpowiedział: „Tak, byłoby wspaniale”.

Kiedy odkręcałam kran, ciężar, który miałam w sercu, wydawał się lżejszy. Kiedy mężczyzna wypił całą szklankę wody, zapytałam, czy chciałby jeszcze jedną, a on odpowiedział, że z rozkoszą. Po raz kolejny wlałam wodę i włożyłam lód do szklanki. W tym momencie poczułam, że coś mnie zaczyna wypełniać. Zły humor i depresja zaczęły znikać. Poczułam się lepiej! Mężczyzna skończył pić. Zapytałam, czy nalać kolejną szklankę. Okazało się, że nadal był spragniony.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, kim jest Twój anioł stróż, posłuż się wskazówkami z książki Poznaj swoje anioły. Nowe metody kontaktu z niebiosami.

Ocaleni-przez-anioly

Doreen Virtue
Ocaleni przez anioły – jak otrzymać anielskie wsparcie

W tej książce znajdziesz autentyczne relacje osób, które skorzystały z anielskiego wsparcia. Skrzydlaci pomocnicy przybywali wtedy, gdy byli naprawdę potrzebni, ratując ludziom życie bądź też wybawiając od poważnych kłopotów.

Anioł ukoił smutek

Tak samo jak wcześniej, kiedy wypełniałam szklankę wodą, moje ciało przepełniało się radością. Spontanicznie pomyślałam o przepięknym biblijnym cytacie: „Błogosławieni, którzy łakną i pragną sprawiedliwości, albowiem oni będą nasyceni”.

Kim jest ten mężczyzna i dlaczego ma na mnie tak zbawienny wpływ? – zaczęłam się zastanawiać. Gość skończył trzecią szklankę wody, serdecznie mi podziękował i wyszedł. Kiedy zamknęłam za nim drzwi, poczułam, że wszystko jest na dobrej drodze i niedługo przyjdą odpowiedzi na moje pytania. Odnalazłam w życiu cel i na tym historia nie miała się skończyć. Pobiegłam do okna w kuchni, żeby zobaczyć, w jakim kierunku zmierza mężczyzna, ale on wcale nie wyszedł z budynku. Nie mógł zniknąć tak szybko! W głębi serca wiedziałam, że był aniołem w przebraniu.

Tego dnia zmieniło się moje życie. Otworzył się przede mną nowy świat. Był to świat miłości, przebaczenia, umiejętności słuchania innych, widzenia siebie z perspektywy innych osób, umiejętności pomagania sobie przez pomaganie innym ludziom.

Teraz, kiedy przydarza mi się coś nieoczekiwanego lub kiedy jestem przytłoczona, zawsze czuję czyjąś obecność, która dodaje mi sił i odwagi, by stawić czoło problemom i ruszyć naprzód ze świadomością, że jestem otoczona opieką.

Więcej historii osób, które spotkały anioły znajdziesz w książce Doreen Virtue Ocaleni przez anioły.

Autor: Doreen Virtue

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.