Medycyna naturalna Terapie Zdrowie

Energia z Ziemi – lepsze funkcjonowanie układu nerwowego i oddechowego

energia z Ziemi
Dodane przez Redakcja

Nawiązanie połączenia z Ziemią może nie daje takiego samego efektu jak ładowanie rozładowanego akumulatora, ale działa zadziwiająco szybko pobudzając energetycznie zmęczone ciała i redukując ból. Zazwyczaj uziemienie wywołuje reakcję odczuwalną dla ludzi po upływie dwudziestu do trzydziestu minut. Osłabienie bólu może pojawić się znacznie szybciej.

Energia z Ziemi – skutki uziemiania

Aby spróbować zmierzyć prędkość uziemiania, dr Chavalier zorganizował badanie, w którym chciał dokonać pomiarów różnych fizjologicznych czynników przed, w trakcie oraz po czterdziestominutowej sesji uziemiania. W eksperymencie wzięło udział dwadzieścia osiem zdrowych mężczyzn i kobiet w wieku od osiemnastu do osiemdziesięciu lat. zostali uziemieni za pomocą elektrod przymocowanych do podeszwy stóp oraz wnętrza dłoni. Dla porównania, identyczne pomiary były także dokonywane podczas podobnych sesji fałszywego uziemiania.

Faktyczne uziemianie dało następujące rezultaty:

Natychmiastowa redukcja (po kilku sekundach) przewodnictwa skórnego, wskazujące na szybką aktywację „trybu uspokajającego” przez układ przywspółczulny (parasympatyczny). Przewodnictwo skórne jest szeroko stosowanym czynnikiem pomiaru działania systemu nerwowego. Uzyskany rezultat pomaga zrozumieć nam kwestie niwelowania stresu i poprawy snu dzięki uziemianiu.
Zwiększone tempo oddychania i stabilizacja natlenienia krwi, jak również lekkie zwiększenie tempa bicia serca. Zmiany te pojawiały się około dwudziestu minut po rozpoczęciu uziemiania i mogą sugerować początek procesów uzdrawiających, wymagających znacznych zapasów tlenu. Oznaki zwiększonej konsumpcji tlenu podczas uziemiania utrzymują się, jak udokumentowano, przez co najmniej dziesięć minut po ustaniu uziemiania. Owe fascynujące obserwacje łączą uziemianie i procesy lecznicze zachodzące w ciele z aktywnością metaboliczną. Można mniemać, że ten wzrost aktywności metabolicznej jest źródłem procesów uzdrawiających oraz że aktywność ta wzrasta tam, gdzie ciało najbardziej potrzebuje naprawy, np. w miejscach zranień lub obszarach objętych stanem zapalnym. Co ciekawe, zaraz po zaprzestaniu uziemiania natlenianie krwi staje się bardziej nieregularne, a oddech nawet lekko przyspiesza. Reakcja ta sugeruje, że ciało nie przepada za „byciem odłączonym” od Ziemi.

Jak-czerpać-zdrową-energię-z-Ziemi

Clinton Ober
Jak czerpać zdrową energię z ziemi – uziemienie

Poznaj rewolucyjną, nigdy wcześniej nie publikowaną metodę na bycie zdrowym. Ziemia daje nam naturalną energię uzdrawiającą, która jest dostępna dla każdego. Jest ona naładowana elektronami, które na każdego działają regenerująco. W książce znajdziesz metody, jak w prosty sposób uregulować i przywrócić prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Badanie opublikowane w 2010 roku w czasopiśmie Journal of Alternative and Complementary Medicine również wykazało, optymalne wskazania jakie notuje się podczas czterdziestu minut uziemiania wracają – w ciągu dziesięciu do dwudziestu minut – do poziomów sprzed uziemiania po tym jak ciało zostaje „rozłączone” z Ziemią.

Jeśli chcesz poznać najprostszą z metod uzdrawiania sięgnij po książkę Jak czerpać zdrową energię z Ziemi – Uziemienie autorstwa C. Obera, Dr S. T. Sinatry, M. Zuckera.

Autor: Clinton Ober

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.