Ezoteryka magia zaklęcia

Zaklęcie odwróconej świecy na odwrócenie klątwy

odwrócenie klątwy
Dodane przez Redakcja

Osoby praktykujące magię powinny bardzo poważnie rozważyć każdy wykonany rytuał i rzucone zaklęcie. Bowiem, nawet nieświadomie, mając na myśli jedynie pozytywny efekt, możemy przyczynić się do wyrządzenia komuś krzywdy. Jeżeli jednak rzucona na nas klątwa czy wysłana negatywna energia nie są tylko naszą iluzją, możemy im przeciwdziałać, stosując odpowiednie rytuały. Nie tylko czarownice mogą zajmować się czarami i ezoteryką. Samodzielnie możemy wykonać rytuał na odwrócenie klątwy oraz ochronę. Np. praktyka palenia świec „do góry nogami” jest często wykorzystywana w rzucaniu klątw, ale może znaleźć również zastosowanie w ich odwracaniu i odsyłaniu nadawcy. Rytuał ochronny polegający natomiast na wykonaniu „butelki czarownicy” przeprowadzisz z pomocą rzeczy, które kupisz w prawie każdym sklepie.

Rytuał na odwrócenie klątwy

Będziesz potrzebował czarnej świecy, puszki pełnej brudu i sproszkowanych muszli kraba. Weź świecę, zapal ją i umieść w świeczniku. Tak jak poprzednio musisz postarać się złapać częstotliwość nadawcy klątwy, jednak tym razem musisz to robić, koncentrując się na świecy. Świeca teraz utożsamia pierwotne przekleństwo. Gdy twój umysł stanowczo chwyci się klątwy, weź świecę w dłoń i odwróć tak, by wosk skapywał do puszki wypełnionej brudem i proszkiem z muszli. Możesz rzucić to zaklęcie także bez wykorzystania muszli kraba, ale on, z racji tego, że porusza się do tyłu, stanowi dodatkowy element symbolizujący odwrócenie. Po tym, jak świeca się dość mocno wypali odłam jej końcówkę, ukazując tkwiący w tym przedmiocie knot. Zapal znowu świecę i odstaw na świecznik. Jak tylko to zrobisz, wypowiedz następujące oskarżenie:

Twoja sztuczka została odwrócona
Twoje przekleństwo zostało zwrócone
Siłą, ogniem i niezłomnością woli
Sam stań się ofiarą choroby, którą zesłałeś.

Podręcznik-magii-ochronnej

Jason Miller
Podręcznik magii ochronnej i cofania uroków

Jeśli dostałeś mandat, cierpisz na problemy żołądkowe, jesteś ciągle zmęczony lub nagminnie się spóźniasz, możesz być ofiarą magicznego ataku. Dzięki poradom Autora dowiesz się, kto jest jego sprawcą i wyeliminujesz negatywne oddziaływania ze swojego życia.

Wszystkie te działania powinieneś podejmować, będąc w stanie słusznego gniewu. Dotyczy to szczególnie momentów rytuału, podczas których pracujesz ze świecą. Pozwól się jej następnie wypalić. Po wykonaniu rytuału możesz zanieść jego pozostałości do mieszkania przeciwnika lub też pozbyć się ich, wrzucając je do jakiegoś strumienia bądź rzeki.

Inny rytuały i zaklęcia znajdziesz w książkach: Amulety, zaklęcia i rytuały białej magii; Magia Słońca na co dzień; Rytuały na każdą okazję.

Odbicie negatywnej energii do nadawcy

Jeżeli ktoś wysyła do Ciebie negatywną energię, możesz ją od siebie odbić, używając „butelki czarownicy”. Takie „butelki zaklęć” są używane od wieków, ale pierwsze z nich często zawierały nieprzyjemne lub nawet niebezpieczne składniki, takie jak mocz czy rtęć. Poniżej podajemy równie skuteczną i przy tym bezpieczną formułę, do której składniki bez problemu kupisz w sklepie.

Ochronna Butelka Zaklęć

  • 5 gałązek świeżego rozmarynu
  • 2 szklanki wody
  • 5 ząbków czosnku
  • 9 szpilek
  • kosmyk włosów lub obcięte paznokcie
  • duży słój
  • 1 czarna lub czerwona świeca (wybierz kolor, który według Ciebie ma większą moc)

W garnku podgrzewaj wodę aż do momentu zagotowania, potem zdejmij z ognia i wrzuć do wody rozmaryn. Przykryj garnek i pozostaw, aż całkowicie wystygnie. Gdy napar ostygnie, możesz zacząć rytuał. Zapal świecę. Czosnek, szpilki i kosmyk (lub obcięte paznokcie) włóż do słoika, razem z gałązkami rozmarynku wyłowionymi z wody. Następnie, ostrożnie przelej napar z garnka, zalewając pozostałe składniki.

Szczelnie zamknij słój. Weź go w obie dłonie i skup się na poczucie bezpieczeństwa i obrony. Poczuj jak z twoich dłoni promieniuje białe światło wypełniające słój. Emituj je do chwili, gdy poczujesz, że słoik już więcej go nie pomieści. Podnieś świece i woskiem zalakuj całą pokrywkę. Gdy to zrobisz, unieś słoik w obu dłoniach i powiedz:

Butelko czarów z ziołami i szpilkami,
pochłaniaj zło wszelkie, które próbuje mnie ranić.
Chroń mnie przed złem oraz zagrożeniem,
W twoje ręce się oddaję, niechaj tak się stanie.

Słój schowaj w domu, zakop w ziemi lub ustaw u podnóża kominka. To tradycyjne miejsce, w którym ustawia się butelkę z czarami, która ma nas ochraniać.

Źródło: Podręcznik magii ochronnej i cofania uroków, Magia z supermarketu

Autor: Jason Miller

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.