medytacja pielęgnacja twarzy i ciała Terapie Zdrowie

Energetyczny lifting twarzy czyli zmiana świadomości komórek

energetyczny lifting twarzy
Dodane przez Redakcja

W energetycznym liftingu twarzy nie chodzi tylko o to, żeby szybko zredukować zmarszczki, ale o świadomość komórek. Każda komórka przypomni sobie o jej pierwotnym stanie zdrowia, piękna i elastyczności. To, że przy tym znikają też zmarszczki jest przyjemnym efektem ubocznym. Po tej medytacji człowiek czuje się po prostu wspaniale.

Poniżej umieściłam skróconą wersję tego ćwiczenia. Otrzymuję mnóstwo informacji, przeważnie od kobiet, że odkąd zaczęły stosować tę medytację, bardziej świadomie czują się w swoim ciele „u siebie”. Wiele pisze, że nauczyły darzyć się wewnętrzną miłością i podniosła się ich samoocena. Inne relacjonują, że ich codzienność stała się spokojniejsza. Powodem tego jest głębokie odprężenie, które nie tylko można poczuć, ale pokazuje się ono również bardzo wyraźnie na twarzy. Dlatego stosuję tę medytację przed ważnymi terminami i wyobrażam sobie, że będę po niej wyglądać fantastycznie – okazuje się, że działa to za każdym razem. Przyswój sobie tekst tego ćwiczenia.

Dowiedz się, jak wydobyć i zatrzymać swoje piękno z publikacji Piękna na zawsze. Prosty 30-dniowy program, jak wydobyć i zatrzymać piękno wewnętrzne i zewnętrzne.

Odmładzanie-organizmu

Lumira
Odmładzanie organizmu – Sekrety rosyjskich uzdrowicieli

Upływające lata nie muszą już oznaczać ciągłego starzenia się duszy i ciała. Procesy te możesz nie tylko powstrzymać, ale i odwrócić. Wszystko za sprawą porad zawartych w tej książce. Lumira, rosyjska uzdrowicielka, czerpiąc z bogatego źródła rosyjsko-kazachskiej tradycji, rozwinęła skuteczną metodę samouzdrawiania i samoodnowy przeznaczoną specjalnie dla ludzi Zachodu.

Energetyczny lifting twarzy – ćwiczenie

Poszukaj sobie miejsca, w którym nikt nie będzie ci przeszkadzał. Usiądź bądź połóż się wygodnie, trzymaj swój kręgosłup prosto i zamknij oczy. Wykonaj głęboki wdech, a następnie powolny wydech.

Zwizualizuj sobie w myślach przepiękną zieloną łąkę. Wszystko jest tutaj spokojne i harmonijne. Kładziesz się na miękkim dywanie traw i dostrzegasz, jak przyjmuje on twoje ciało i z czułością je otula.

Złoty promień słońca dotyka twojej twarzy, delikatnie i czule. Czujesz, jak ogrzewa i uspokaja twoje komórki. Poczuj, jak to ciepło promieni słonecznych wypełnia cię światłem i miłością. Przyjmij tę delikatną beztroskę. Poczuj, jak promień słońca głaszcze cię, jak uspokaja twoją duszę, jak wygładza i ożywia twoją skórę. Promień słoneczny absorbuje wszelkie stwardnienia i napięcia z obszaru twarzy po kolei – z twojej żuchwy, okolic ust i oczu, czoła i skóry głowy, jak również karku – i przemienia je w energię słoneczną, która ogrzewa cię i doprowadza do blasku. Zwizualizuj sobie, jak światło słoneczne pieści z zewnątrz twoją skórę i wprowadza cię w błogi stan, i jak wpływa we wnętrze twojego ciała. To takie przyjemne i spokojne.

Teraz dostrzeż, jak również w twoim wnętrzu budzi się światło i rozbłyska. Teraz dzięki rozpaleniu przez światło słoneczne aktywne staje się twoje wewnętrzne słońce w splocie słonecznym. Rozbłyska odżywczym, uzdrawiającym światłem i od wewnątrz otula twoją twarz. Dwa płonące płomienie światła spotykają się w każdej komórce ciała i komórki zaczynają dzięki temu wibrować i drżeć.

Energia rozprzestrzenia się na ciało mentalne, wypełnia każdą myśl i wszystkie dogmaty, w które wierzysz. Zmienia przez to przekonania na temat twojej przeszłości, które pielęgnujesz. Dostrzeż to! Pozwól sobie na dopuszczenie zmian. To przeistoczenie zmienia świadomość każdej komórki, całe twoje DNA. Wciągnij je w siebie oddechem i poczuj, jak działa to na twój wyraz twarzy, skórę i kark.

Wibrująca energia promienia słonecznego przeistacza także twoje oczekiwania i wyobrażenia dotyczące twojej przyszłości. Pozwól, aby doszło do tej przemiany.
Poczuj, jak ta zasadnicza, długotrwała zmiana zmienia świadomość każdej komórki twojego ciała i całe twoje DNA, i poczuj każdym włóknem, jak oddziałuje na wyraz twojej twarzy. Jak czuje się teraz twoja szczęka, twoje usta, oczy, czoło, kark i skóra twarzy?

Dostrzegasz teraz, jak energia zaczyna promieniować nawet w twoim ciele duchowym i staje się coraz jaśniejsza i coraz cieplejsza. To niesamowite, wprowadzające w błogi stan światło dociera aż do przestrzeni w tobie! Poczuj również na tym poziomie, jak działa to na twoją twarz. Jak czują się tutaj: twoja szczęka, usta, oczy, czoło, kark, skóra?

Zobacz, jak głęboko i spokojnie oddychasz po przejściu przez te zmiany. Jaką harmonią i odprężeniem wypełnia się od wewnątrz twoja twarz i jak wygląda teraz z zewnątrz – widziana z poziomu zmian. Połącz się z tym obrazem i tym poczuciem, a później zaabsorbuj
to oddechem w każdą komórkę swojego ciała, w swoje DNA, w przestrzeń międzykomórkową i aurę.

Spędź jeszcze chwilę w tej błogiej energii. Podziękuj sam sobie za to, że poświęciłeś sobie czas, że zatroszczyłeś się o siebie. Poślij swoją miłość i wdzięczność swojemu ciału i komórkom… poślij światło i uznanie.

Wykonaj głęboki wdech i otwórz oczy zgodnie ze swoim tempem.

Teraz nauczyłeś się i zrozumiałeś, jak ważne jest przyjęcie samego siebie i traktowanie się zawsze jako wartościowej istoty. Nauczyłeś się kochać swoje ciało i wpływać na nie pozytywnie. To, co podarowałeś sobie samemu, to już całkiem sporo.

Więcej sekretów rosyjskich uzdrowicieli poznasz z książki Odmładzanie organizmu autorstwa Lumiry.

Autor: Lumira

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.