Ezoteryka rytuały

Rytuał na wścibskie osoby zapewni ci prywatność

rytuał na wścibskie osoby
Dodane przez Redakcja

Ten rytuał ma na celu powstrzymanie kogoś przed wtykaniem nosa w nie swoje sprawy. Jak więc uchronić się przed wścibskimi osobami?

Rytuał na wścibskie osoby

Czego będziesz potrzebować:

szmacianej lalki – uosabiającej osobę, która ma zostać powstrzymana
szarej świecy namaszczonej olejem mocy
mieszanki asafetidy, korzenia tataraku zwyczajnego i cmentarnego pyłu
gri gri osłabienia lub kadzidełka pożegnania

UWAGA: Na kartce papieru napisz „(nazwisko) przestał wtykać nos w sprawy (nazwisko)”. Tym rytuałem można też powstrzymać drugą osobę przed plotkowaniem i zdradzaniem cudzych tajemnic. Jeśli taki jest twój cel, dodatkowo zaszyj usta lalki, a do ziołowej mikstury dosyp wiązu angielskiego.

Użyj podstawowego układu ołtarza. Wykonaj pięciostopniowe przygotowanie do rytuału.

Połóż lalkę na ołtarzu i zwiąż jej ręce za plecami. Następnie postaw ją w rogu, zwróconą twarzą do środka pokoju.
Przed lalką połóż zapisaną wcześniej kartkę papieru, postaw na niej szarą świecę. Zapalając ją, wypowiedz słowa, które spisałeś.
Posyp lalkę mieszanką ziół, wypowiadając słowa:

Plecami do ściany stoisz,
związane ręce masz.
Nie możesz wejść
między nas
(nazwisko osoby, którą chcesz powstrzymać).
Koniec wtykania nosa,
gdzie nikt cię nie chce.
Nic już nie powiesz
i nic nie zrobisz,
twój udział w tych sprawach na tym się skończył.

Amulety,-zaklęcia-i-rytuały-białej-magii

Ray T. Malbrough
Amulety, zaklęcia i rytuały Białej Magii

Autor, rodowity Luizjańczyk i praktyk hoodoo, pomoże Ci zgłębić tajniki tej potężnej i tajemniczej sztuki. Nauczysz się wykorzystywać talizmany gri gri, lalki, zaklęcia i praktyczne porady. Dzięki nim możesz zapewnić sobie dobrobyt i szczęście oraz chronić siebie, rodzinę i dom przed wszelkim złem.

 

Wyobraź sobie, że osoba, którą chcesz powstrzymać, przestaje wtykać nos w nie swoje sprawy/plotkować. Dopóki nie zabierzesz lalki z rogu pokoju, ta osoba nie będzie mogła ci w żaden sposób zaszkodzić. Świecę zapalaj codziennie, aż całkowicie się nie wypali. UWAGA: niektórzy wolą wykorzystywać w tym rytuale nie szarą, a czarną świecę.

Inne przydatne zastosowania magii znajdziesz w książce Amulety, zaklęcia i rytuały Białej Magii autorstwa Raya T. Malbrough. W sklepie talizman.pl znajdziesz również wszystkie przedmioty niezbędne do przygotowania skutecznych rytuałów.

Autor: Ray T. Malbrough

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.