kwantowość Rozwój osobisty

Kwantowe uzdrawianie – umiejętność, której można się nauczyć

kwantowe uzdrawianie
Dodane przez Redakcja

Kwantowe uzdrawianie związane jest nierozerwalnie z fundamentalną formą miłości – wrodzoną i naturalną. To nasza podstawowa natura, która przechodzi przez nasze dłonie w formie instynktownej energii. Możemy odkrywać, ile tej energii przepływa oraz wzmacniać ją i koncentrować.

Uzdrawianie za pomocą dotyku kwantowego

Czym jest kwantowość? Fizyka kwantowa zakłada, że wszystko jest energią, a jej najmniejszymi składnikami są kwanty. Uzdrawianie kwantowe polega na interakcji wewnętrznego „ja” z podstawowym poziomem rzeczywistości. Uzdrowienie metodą kwantową to harmonia, powstająca po celowym połączeniu świadomości z wymiarem kwantowym, który możemy określić jako matrycę, wszechświat, tao, duchem świata, energią punktu zerowego czy Bogiem.

Na czym polega wykorzystywanie kwantowego dotyku w uzdrawianiu? Używa się w nim połączenia technik oddechowych z technikami świadomości ciała. Osoba uzdrowiciela podwyższa swój poziom wibracji lub energii i dopasowuje je do poziomu odbiorcy. Praktyk utrzymuje silne pole energetyczne i kładzie swoje dłonie na miejsca wymagające leczenia. W czasie trwania zabiegu energia ciała chorego podnosi się, by dopasować się do poziomu energii dłoni uzdrowiciela. W ten sposób następuje ulga w cierpieniu lub ustąpienie objawów.

Kwantowe uzdrawianie można rozwijać

Zasady dotyku kwantowego: Miłość to uniwersalna wibracja; komunikuje się ze wszystkimi gatunkami, funkcjonuje na wszystkich poziomach i wyraża naszą prawdziwą naturę. To podstawa uzdrawiania i esencja siły życiowej. Zdolność pomocy w uzdrawianiu jest naturalną cechą wszystkich ludzi.

Uzdrawianie to umiejętność, której można się nauczyć i która nabiera mocy, jeśli się ją ćwiczy. Z biegiem czasu osoby praktykujące dotyk kwantowy stają się skuteczniejsze w przewodzeniu energii i wzmacniają swoją zdolność do uzdrawiania.
Energia jest wtórna do myśli. Praktycy wykorzystują intencję i różne medytacje, by w ten sposób tworzyć pole wysokoenergetyczne, które następnie stosują w celu otoczenia chorego obszaru.
Rezonans i zjawisko porywania sprawiają, że obszar poddawany leczeniu zmienia swoje wibracje i dopasowuje się do wibracji praktyka, który po prostu podnosi i utrzymuje nowy poziom rezonansu.

Naucz się prostych technik uzdrawiania dzięki książce Fei Long Kwantowe zdrowie.

Dotyk kwantowy – początek leczenia

Nikt nie jest w stanie tak naprawdę nikogo uzdrowić. Potrzebujący uzdrowienia leczy się sam. Osoba stosująca dotyk kwantowy po prostu utrzymuje rezonans i umożliwia tym samym proces uzdrawiania organizmu.
Niezbędne jest zaufanie. Praca może spowodować tymczasowy ból lub inne niepokojące objawy, które stanowią część procesu uzdrawiania. Siła życiowa i proces uzdrawiania działają w sposób całkowicie przemyślany. My nie jesteśmy w stanie ogarnąć tego swoim rozumem.
By mogło dojść do koniecznego procesu uzdrowienia, energia kieruje się naturalną inteligencją organizmu. Osoba stosująca dotyk kwantowy zwraca uwagę na „inteligencję ciała” i „ściga ból”.
Osoba stosująca dotyk kwantowy poprzez swoją pracę również zostaje poddana procesowi uleczania.
Oddychanie wzmacnia siłę życiową.
Łączenie technik oddychania i technik medytacyjnych sprawia, że energia się wyrównuje, a jej moc dzięki temu zwiększa się wielokrotnie niczym laser.
Synergia to efekt wielu uzdrowicieli pracujących razem i jest ona większa niż suma części. Może być bardzo potężna.
Uzdrowienie może mieć miejsce na odległość i mimo to wykazywać wysoką skuteczność.
Dotyk kwantowy łączy się w sposób prosty i skuteczny z innymi formami uzdrawiania.
Zdolność do łączenia się z czyjąś duchowością, bez względu na formę, w jakiej jest ona postrzegana, i prośba o pomoc innych nadaje tej pracy inny wymiar mocy.

Kwantowe-uzdrawianie

Richard Gordon
Kwantowe uzdrawianie

W książce znajdziesz informacje, które umożliwią Ci podnieść poziom energii do takiego stopnia, że już za sprawą delikatnego dotyku przyspieszysz proces uzdrawiania. To proste i dostępne dla każdego.

Więcej na temat dotyku kwantowego przeczytasz w książce Richarda Gordona Kwantowe uzdrawianie.

Autor: Richard Gordon

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.