anioły Rozwój duchowy

Dzieci i anioły – niewidzialni przyjaciele z dziecięcych lat

dzieci i anioły
Dodane przez Redakcja

Dzieci mają cudownie otwarte umysły, zatem z łatwością przychodzi im wiara w anioły. Czasami ich wiara oparta jest na ich własnych doświadczeniach. Kiedy byłam dzieckiem, przeżyłam wiele spotkań z aniołami, i sądzę, że jest to dość powszechne u dzieci na całym świecie. Wielu „niewidzialnych przyjaciół” to w zasadzie anioły stróże.

Dzieci widzą anioły

Przez wiele lat słyszałam mnóstwo historii o dziecięcych spotkaniach z aniołami. Najbardziej niezwykłe opowieści pochodzą od tych, którzy nie mieli wcześniej żadnej wiedzy dotyczącej archaniołów, ale dokładnie opisują imiona, specjalności i inne cechy charakterystyczne poszczególnych aniołów.

Wierzę, że dzieci z łatwością nawiązują kontakty z aniołami, ponieważ ich młode umysły nie są wypełnione sceptycyzmem czy wątpliwościami, które są wręcz plagą trawiącą umysły dorosłych. To właśnie oznacza biblijna fraza „stańcie się jako dzieci” – wszyscy możemy starać się mieć w sobie dziecięcą wiarę w połączeniu z mądrością dorosłości.

Cuda-Archanioła-Gabriela

Dr Doreen Virtue
Cuda Archanioła Gabriela. Opieka i wsparcie od poczęcia aż do starości

Archanioł Gabriel jest patronem dzieci oraz matek. Z jego usług mogą więc skorzystać wszystkie pary starające się o dziecko jak również kobiety w ciąży. Jeśli cierpisz z powodu pozornie niemożliwego do rozwiązania problemu, możesz poprosić Gabriela o inspirację i wskazanie właściwej drogi.

Historia Evy i Gabriela

Ośmioletnia Eva* mówiła o swoim przyjacielu Gabrielu, odkąd była bardzo mała. Gabriel przekazywał Evie informacje dotyczące przyszłych wydarzeń, ale dziewczynka żaliła się matce Rosalie z płaczem, że wszystko to pojawia się zbyt szybko i zbyt intensywnie.

Eva powiedziała matce, że jej nocne sny są często prorocze i sprawdzają się następnego dnia. Dziewczynka obawiała się, że to ona tworzy owe wydarzenia za pomocą swoich snów i że jest „złą osobą”.

„Wszystko w porządku, kochanie” – Rosalie zapewniała swoją płaczącą córkę. – „To wcale nie oznacza, że jesteś zła. To się nazywa intuicja. Każdy ma intuicję, ale niektórzy ludzie mają ją silniejszą niż inni i nie jest to nic, czego należy się bać”.

„To samo powiedział mój anioł” – odparła Eva.

„Anioł w twoim śnie?” – spytała matka.

„Nie, anioł w moim pokoju, Gabriel” – odpowiedziała dziewczynka.

Rosalie przez dłuższą chwilę słuchała opowieści córki o przyjacielu Gabrielu. Kiedy rozmawiały o różnych nowinach dotyczących ich rodziny, Eva często stwierdzała: „Wiem, Gabriel mi powiedział”. Ale Rosalie zawsze zrzucała to na karb bujnej wyobraźni dziewczynki. Jednak dla Evy Gabriel był całkowicie realny.

Choć Rosalie nadal nie była przekonana o prawdziwości Gabriela, zaczęła zadawać córce konkretne pytania o jego wygląd i wizyty. Eva opisywała Gabriela jako pięknego, młodego, żeńskiego anioła z długimi brązowymi włosami i rozpostartymi skrzydłami. Powiedziała, że anioł lśni bielą i żółcią i często pojawia się w towarzystwie owczarka niemieckiego i innych zwierząt.

Anielskie wizyty stały się częstsze i miały miejsce zarówno w snach, jak i na jawie, kiedy Eva była sama w swoim pokoju. Gabriel powiedział Evie, by się nie obawiała i że pomoże jej w uczeniu się nowych rzeczy. Anioł przynosił także dziewczynce pełne miłości wiadomości od jej zmarłych członków rodziny.

Dzięki wsparciu matki Eva przestała już ronić łzy, kiedy opowiadała o swojej relacji z aniołem. Zaczęła się uśmiechać, ponieważ pamiętała kojące słowa, zapewniające, że wiadomości, jakie otrzymuje, nie są „złe” i że anioł zawsze będzie przy niej. Rosalie mówi: „Dziękuję ci, Archaniele Gabrielu, za pomoc i ukojenie mojej córki”.

Jak wspaniale, że Eva ma tak wyrozumiałą i delikatną matkę!

Jeżeli chcesz poznać swojego anioła, sięgnij do wskazówek z publikacji Poznaj swoje anioły. Nowe metody kontaktu z niebiosami.

Trzeba wierzyć

Wielu ludzi mówiło mi, że jako dzieci byli karani za opowiadanie o swoich spotkaniach z aniołami. Kilka osób powiedziało mi w zaufaniu, że byli wysyłani do psychiatrów lub szpitali psychiatrycznych tylko dlatego, że powiedzieli swoim rodzicom, że rozmawiają z aniołami! Byłam szczęśliwa, widząc, że pomimo bolesnych doświadczeń nadal wierzyli w anioły. Po prostu wiedzieli, że anioły są prawdziwe.

Rodzicie zrobiliby swoim dzieciom ogromną przysługę, gdyby zgłębiali temat aniołów wspólnie z nimi. (…) To bardzo ważne, by dać dzieciom możliwość otwartego wypowiadania się i dyskutowania o ich wizjach i duchowych doświadczeniach. W przeciwnym razie będą skrywać wszystko w sobie i odczuwać brak połączenia z życiem, jak i rzeczywistością.

Więcej informacji na temat Archanioła Gabriela znajdziesz w książce Cuda Archanioła Gabriela autorstwa dr Doreen Virtue. Polecamy również anielskie talizmany.

Autor: Dr Doreen Virtue

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.