bioenergoterapia Terapie

Wykrywanie wtargnięć aurycznych – ćwiczenie

wykrywanie wtargnięć aurycznych
Dodane przez Redakcja

Może zdarzyć się tak, że energia zewnętrzna będzie chciała wpłynąć na Twoją aurę. Poznaj ćwiczenie, które ochroni Twoje pole auryczne przed niekorzystnym wpływem.

Ćwiczenie – wykrywanie wtargnięć aurycznych

W tym ćwiczeniu będziesz pracować nad zwiększeniem swojej wrażliwości na sytuacje, w których zewnętrzne energie dotykają twojego pola aurycznego, oddziałują na nie lub usiłują do niego wtargnąć. Do tego ćwiczenia będziesz potrzebował partnera.

  1. Odpręż się przez kilka chwil, a następnie stań z zamkniętymi oczami tak, by plecami opierać się o ścianę.
  2. Twój partner powinien stanąć po drugiej stronie pomieszczenia.
  3. Polega to na tym, aby twój partner powoli i cichutko zbliżył się do ciebie, aż będziesz w stanie wyczuć jego obecność w twojej przestrzeni aurycznej. Niech twój partner zbliża się pojedynczymi krokami, zatrzymując się po każdym kroku.
  4. Miej oczy zamknięte i staraj się wyczuć pokój za pomocą swego umysłu i aury. Do uszu możesz włożyć bawełniane waciki, a oczy zasłonić opaską, tak aby nie sugerować się żadnymi wskazówkami akustycznymi lub wizualnymi. Jeszcze zanim zaczniecie ćwiczenie, zwróć uwagę, jakie odczucia budzi w tobie to pomieszczenie. Postaraj się odnotować wszelkie zmiany tego wrażenia.
  5. Jak blisko może podejść twój partner, zanim zaczniesz go wyczuwać? Jakie wrażenia odbierasz? Czy możesz wyczuć, kiedy twój partner przemieszcza się jedną lub w drugą stronę? Dodajcie trzecią i czwartą osobę. Czy łatwiej jest ci wyczuć energię partnerów, kiedy zbliżają się do ciebie razem?
  6. To ćwiczenie jest dobrym eksperymentem, a jednocześnie dostarcza masę radości. Nie obawiaj się wprowadzać w nim zmian i przystosowywać do własnych pomysłów. Zanim zaczniecie, oznakujcie czymś miejsce oddalone od ciebie o mniej więcej dwa metry. Kiedy zamkniesz oczy, skoncentruj się na tym punkcie. Czy możesz wyczuć, kiedy twój partner przekracza tę niewidzialną linię? Jakie to uczucie? Co się dzieje, gdy dwie osoby przekraczają ten punkt?
Aura

Ted Andrews
Aura – Jak ją zobaczyć i zinterpretować

Aura otacza ciało każdego człowieka. Dzięki tej książce nauczysz się ją zarówno wyczuwać, jak i widzieć. Autor podaje sposoby dokonywania profesjonalnego odczytu pola aurycznego.

Nauczyłeś się, że wykraczasz poza swoje ciało fizyczne. Rozwijasz w sobie ogromną wrażliwość na pola auryczne. Kiedy zwiększy się twoja czułość, zintensyfikuje to także twoją percepcję wizualną.

Więcej na ten temat przeczytasz w książce Teda Andrewsa Aura. Jak ją zobaczyć i zinterpretować.

Autor: Ted Andrews

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.