Astropsychologia numerologia

Tajniki numerologii – co mówią samogłoski w Twoim imieniu?

znaczenie samogłosek w imieniu
Dodane przez Redakcja

W znaczeniu pierwszej samogłoski imienia, jak na przykład litery A w imieniu Sabine lub litery E w imieniu Editha chodzi o drobne poszerzenie wiedzy na temat numerologii związanej z analizą imienia i nazwiska. W czasach antycznych traktowano samogłoski jako boskie elementy alfabetu. 

Znaczenie samogłosek w imieniu

Pierwsza samogłoska ma daleko idący wpływ na człowieka. Jeśli w imieniu pojawia się jeszcze później, tym samym wzmacniana jest jej jakość, moc i siła. Jeśli ta sama samogłoska, pojawi się w całym imieniu i nazwisku więcej niż trzy razy, należy traktować jej cechy szczególne jako bardzo mocno tkwiące w człowieku. Jeśli tak się dzieje, należy utworzyć pewną równowagę, którą wprowadzi się jej energię pod pewną kontrolę. Pierwsza samogłoska pokazuje postawę i nastawienie do życia, pozwala nam zerknąć w głąb swojej duszy.

Vademecum-numerologii

Editha Wüst Sabine Schieferle
Vademecum numerologii . Znaczenie liczb w Twoim życiu

Liczby towarzyszą nam całe życie. To numerologia w logiczny sposób wyjaśnia charakter, talenty, zdolności czy predyspozycje każdego człowieka. Dzięki tej książce poznasz ukryte znaczenie i symbolikę liczb.

Co oznacza Twoje imię?

Jeśli pierwszą samogłoską imienia jest A, oznacza to, że jesteś skuteczny i odnosisz sukcesy, jesteś ambitny i inteligentny. Wiesz, czego chcesz i dlaczego tego chcesz. Energicznie, niezawodnie i z zaangażowaniem wcielasz w życie swoje projekty. Jesteś serdeczny i posiadasz głębokie uczucia. Jesteś wzorem dla innych, wykazujesz zrozumienie, posiadasz w sobie mądrość, odwagę i kwalifikacje do bycia przywódcą.

Jeśli pierwszą samogłoską imienia jest E, oznacza to, że jesteś pewny siebie i wielostronnie uzdolniony, łatwo wszystko pojmujesz. Posiadasz silne predyspozycje intelektualne. Prowadzisz życie pełne zmian, trzymające w napięciu. Wytwórz sobie i utrzymuj równowagę pomiędzy ciałem, duszą a umysłem.

Jeśli pierwszą samogłoską imienia jest I, oznacza to, że jesteś osobą przyjacielską i łatwo nawiązującą kontakty, intuicyjną i elastyczną. Jesteś wrażliwy, posiadasz silnie rozwiniętą intuicję i pozostając z innymi czujesz się silny.
Jesteś osobą otwartą na zmiany w życiu. Badania i dalsze ciągłe kształcenie się wzbogaca twoje życie. Zharmonizuj w swoim życiu kontrasty.
Jeśli pierwszą samogłoską imienia jest O, oznacza to, że jesteś człowiekiem bardzo potrzebującym w życiu harmonii, zmysłowym i zdolnym do przeżywania zachwytu. Wierzysz w prawo, strukturę i zarządzanie w swoim życiu. Uwierz swojej intuicji i postępuj z nią w zgodzie, wtedy osiągniesz sukcesy. Bardzo ważne są dla ciebie dom i pozycja socjalna. Idziesz przez życie z radością, przyjemnością i ochoczo.

Jeśli pierwszą literą imienia jest U, oznacza to, że posiadasz intuicję, inicjatywę, talent, wdzięk i zdolność podejmowania decyzji. W życiu masz wiele uczciwych i przyzwoitych szans oraz możliwości szybkiego sukcesu. Potrafisz dobrze, a nawet wyszukanie się wyrażać, a wokół siebie roztaczasz optymizm i radość. Pozytywne nastawienie do życia ma duże znaczenie dla twego rozwoju.

Wiele tajników numerologii poznasz z książki „Vademecum numerologii” autorstwa Edithy Wust i Sabine Schieferle.

Autor: Thorsten Weiss i Jenny Bor

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.