Ezoteryka życie po życiu

Poradź sobie z przyczynami fizycznych dolegliwości wywodzącymi się z poprzednich wcieleń

dolegliwości fizyczne
Dodane przez Redakcja

Bóle bądź problemy z jakąś częścią ciała mogą brać się z doświadczeń z poprzednich wcieleń. Dzięki temu ćwiczeniu dowiesz się więcej na ten temat i będziesz w stanie złagodzić to oddziaływanie.

Ćwiczenie na pozbycie się dolegliwości fizycznych

Na jego wykonanie wybierz moment, w którym będziesz odprężony i nic nie będzie cię rozpraszało. Wykonaj swoje ulubione ćwiczenie relaksacyjne. Następnie przejdź wszystkie poniższe kroki:

  1. Opisz swój problem bądź odczuwany przez ciebie ból.
  2. Spróbuj sobie wyobrazić, co mogłoby go spowodować.
  3. Pozwól, by twój umysł przywołał obrazy ilustrujące ten powód.
  4. Spośród wszystkich obrazów wybierz ten, który twoim zdaniem przedstawia najbardziej prawdopodobną przyczynę wystąpienia problemów.
  5. Kiedy wybierzesz już jeden obraz, wyobraź sobie, że obraca się on w pył.
  6. Ujrzyj, jak powiew świeżego wiatru porywa powstały pył i unosi gdzieś daleko od ciebie.
  7. Klaśnij mocno w ręce, by pozbyć się wszelkich pozostałości negatywnych oddziaływań.
  8. Stań i wyprostuj się, rozciągając w pełni swoje ciało.
  9. Zrób kilka głębokich oddechów. Wydychaj przez usta całe nagromadzone w płucach powietrze.
  10. Ujrzyj złociste, uzdrawiające światło, które wypełnia całe twoje ciało.

Ból możesz uleczyć samodzielnie, korzystając także z publikacji Samodzielne usuwanie bólu. Terapia powięzi.

Podsumowanie

Ciało jest niczym księga opisująca nasze przeszłe wcielenia. Kiedy poznamy jego język, odczytanie go przyjdzie nam z łatwością. Kiedy z kolei nauczymy się je czytać, będziemy w stanie na nowo zapisać nie odpowiadające nam wcześniej fragmenty. W ten właśnie sposób możemy samodzielnie uwolnić się od dolegliwości bezpośrednio związanych z przeżyciami z naszych poprzednich wcieleń. Znamiona często opowiadają dramatyczne zdarzenia z poprzednich inkarnacji oraz momenty śmierci. Fizyczne doświadczenia mogą wyzwolić wspomnienia przypominających je doświadczeń z poprzednich wcieleń. Postawa, mimika i sposób poruszania się zdradzają wiele cennych informacji na temat naszych poprzednich wcieleń i tego, czego podczas nich doświadczyliśmy.

Twoje-poprzednie-wcielenia

Atasha Fyfe
Twoje poprzednie wcielenia

To życie nie jest Twoim pierwszym, jakie przeżywasz. Wszystko co wcześniej robiłeś i czego doświadczyłeś zapisane jest w Twojej świadomości. Teraz możesz to odkryć i dowiedzieć się jak to wpływa na Twoje obecne życie.

W tych i wielu innych aspektach nasze ciała starają się wnieść kwestie z poprzednich wcieleń do naszego obecnego życia i tym samym pomóc nam je polepszyć.

Ciało może przechowywać dawne rany i smutki. Kiedy jednak zrozumiesz jego sekrety, jednocześnie uzyskasz dostęp do potężnej uzdrowicielskiej mocy, mogącej uleczyć wszelkie pozostałości przeszłości.

Co działo się z Tobą w przeszłości i jaki to ma wpływ na Twoje obecne życie będziesz mógł dowiedzieć się z książki autorstwa Atashy Fyfe „Twoje poprzednie wcielenia”.

Autor: Atasha Fyfe

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.