Ezoteryka życie po życiu

Czy twój mózg jest tak naprawdę Tobą?

mózg a duch
Dodane przez Redakcja

Nasza prawdziwa jaźń nie jest generowana przez mózg. Jest ona raczej duchem, który wyraża nieskończoną świadomość energetyczną. Z racji tego, że prawdziwe Ja jest czystą energią, wszyscy jesteśmy połączeni nie tylko ze swoimi ukochanymi, ale także z energią wszystkiego, co żyje. Energii nie można stworzyć czy zniszczyć, a jedynie przemienić ją z jednej formy w inną. Podczas funkcjonowania w czystej duchowej formie energia, która odpowiada za nasze istnienie, nie jest nigdy zmęczona, nie choruje czy też nie ma skłonności do ograniczeń, smutku i trudności związanych z zamieszkiwaniem świata materialnego.

Duch musi ewoluować

Częścią misji każdego ducha jest ewolucja poprzez naukę i rozwój. Część z tego wzrostu bierze się z miłości, bólu czy fizycznych doświadczeń świata materialnego. To właśnie z tego powodu duchy odradzają się w ludzkiej formie.
Pomyśl o swoim ciele jak o butelce, a o mózgu jak o korku. Jesteśmy chwilowo w butelce, ale nie jesteśmy nią. Świadomość jest kreowana przez ducha, więc dosłownie ciało stanowi dla niej nośnik. Mózg, jako korek, służy do utrzymywania świadomości w świecie materialnym. Gdy duch zostaje uwolniony z butelki ciała, świadomość danego człowieka trwa przez wieczność w czystej energetycznej formie.

Dowód-wieczności

Mark Anthony
Dowód wieczności. Cała prawda o Drugiej Stronie

Dzięki tej książce znajdziesz odpowiedzi na pytania takie jak: Co się dzieje z tymi, którzy odeszli z tego świata? Jaka jest prawda o niebie i piekle? Czy każdy może nawiązać kontakt ze zmarłymi? Ta przełomowa książka udowadnia, że śmierć fizyczna nie oznacza końca życia.

Gdy mózg umiera…

Podczas śmierci fizycznej ustają wszystkie funkcje ciała i mózgu. Gdy ciało umiera, kończy się również cierpienie fizyczne i wszelkie dolegliwości. Gdy mózg umiera, przestają również istnieć wszelkie egocentryczne zapatrywania. Obejmuje to gniew, strach, nienawiść, cierpienia emocjonalne i choroby psychiczne. Świadomość o nich pamięta, ale przestają one być jej atrybutami. Stają się wspomnieniami zachowań ze świata materialnego, z którymi pogodziliśmy się i które zostały rozwiązane.
Kluczowy jest wniosek, że osobowość każdej osoby kontynuuje istnienie po fizycznej śmierci. Gdy duch oddziela się od ciała, wyjątkowość zmarłej osoby wciąż zawiera się w duchu. To ów duch jest kroplą wody wracającą do wspomnianego wcześniej oceanu nieskończoności. Jedyna w swoim rodzaju osobowość ducha pozostaje nienaruszona i zachowuje indywidualną świadomość. W każdej chwili, z wielu powodów może też odłączyć się od tej zbiorowej świadomości, będąc już po Drugiej Stronie. Jednym z tych powodów może być chęć rozwiązania problemów osób przebywających w świecie fizycznym.

Więcej o życiu po śmierci znajdziesz w książce autorstwa Marka Anthony’ego Dowód wieczności

Autor: Mark Anthony

 

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.