kwantowość Rozwój osobisty

Proste techniki uzdrawiania wskazują na nową duchowość?

techniki uzdrawiania
Dodane przez Redakcja

Wielu z nas cierpi na różne dolegliwości i schorzenia. Czyż nie byłoby cudownie, gdybyśmy mogli cofnąć czas i uzdrowić swoje ciało oraz umysł? Okazuje się, że uruchomienie procesów leczniczych w organizmie jest bardzo proste. Wystarczy w odpowiedni sposób wykorzystać swoją świadomość.

Cuda są możliwe!

To, co niegdyś uchodziło za cud, dziś jest nauką. Nie ujmuje to jednak życiu ani odrobiny wspaniałości. Można więc powiedzieć, że to, co wcześniej było cenione jako dane, jest dzisiaj cudem. Jeśli ktoś się nie dziwi, gdy zagłębia się w tajemnice świata kwantowego, jeśli uważa, że nauki przyrodnicze są suchymi, pozbawionymi życia sprawami, zabiera sobie nieco z pełnego czci zdumienia cudem codzienności.
Świat znajduje się w fazie przełomu. Obecnie panuje jeszcze stary, materialny światopogląd, który jest podtrzymywany przez rozpacz spowodowaną utratą znaczenia. Kiedy po raz pierwszy otworzy się oczy, nie da się jednak przeoczyć, że zachodzi zmiana. Coraz więcej ludzi przekonuje się, że czysto materialny światopogląd się przejadł, ponieważ nie jest w stanie zaspokoić potrzeby poszukiwania sensu i coraz wyraźniej widać, że dochodzi do swoich granic. Naturalne źródła wyczerpują się, różnorodność gatunkowa jest dziesiątkowana, klimat staje się coraz bardziej nieprzyjazny dla życia. Również ci, którzy mają szczęście i nie dotyka ich to bezpośrednio, zaczynają rozumieć, że nie może być dalej tak jak było. A dlaczego miałoby tak być? Ludzie nie stają się szczęśliwsi, bardziej spełnieni, ale raczej mniej szczęśliwi i zrozpaczeni. Jest jednak nadzieja.

Kwantowe-zdrowie

Fei Long
Kwantowe zdrowie. Proste techniki uzdrawiania

Dzięki tej książce poznasz metodę QUEST, która służy do uzdrawiania. Książka zawiera sposoby przenoszenia świadomości do stanu, w którym następuje uzdrowienie siebie lub innych.

Techniki uzdrawiania kwantowego – nowa era?

Nowa duchowość rozprzestrzenia się w świecie. Stare mądrości zostają odkryte na nowo i są łączone z najnowszą wiedzą. Powoli– niestety bardzo powoli – ale pewnie, przebija się przekonanie, że człowiek jest częścią natury. Rozwijają się też nowe formy myślenia. Świadomość ludzkości osiągnie wkrótce krytyczną granicę, gdzie nowe poglądy formułują rzeczywistość.
Materializm, tak samo jak idealizm, doszedł do swojej granicy – doszło do zmiany paradygmatu na świadomość kwantową. Uzdrawianie kwantowe jest jednym z wielu sygnałów świadczących, że coś się zmienia.
Kiedy przekonamy się, że nasza świadomość jest czymś więcej niż funkcją mózgu ssaków, pokonamy jeden krok w ewolucji. To, co wtłacza nam kultura, rodzina i nasza historia życia jest skuteczne tak, jak wcześniej. Po długich poszukiwaniach widzimy teraz drogi, którymi możemy to ominąć i odnaleźć nową świadomość.

Więcej o metodzie QUEST dowiesz się z książki Fei Long zatytułowanej Kwantowe zdrowie.

Autor: Fei Long

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.