Ezoteryka życie po życiu

Co się z nami dzieje po śmierci? Świadectwo osób, które były po drugiej stronie

świadectwo życia po śmierci
Dodane przez Redakcja

Co się z nami dzieje po śmierci? To jedno z najważniejszych pytań, jakie zadają sobie wszyscy ludzie – od pięciolatki poczynając, a na 90-letniej staruszce kończąc. Niektórym z nas wydaje się, że wiemy, co się z nami stanie po opuszczeniu Ziemi. Gdy stawką są Zaświaty, zawsze gramy va banque. Oto świadectwa ludzi, którzy „przeżyli” swoją „śmierć”.

Świadectwo Pam Reynolds

Czułam się, jakby ktoś mnie ciągnął, ale nie wbrew mojej woli. Podążałam w tym kierunku we własnym tempie, ponieważ tego chciałam. To, czego doświadczyłam, można opisać na kilka sposobów: trochę przypominało „Czarnoksiężnika z krainy Oz”, czyli jakby porwało cię tornado, tyle że nie wirujesz. Nie kręci ci się w głowie – masz pełną jasność myślenia i wiesz, dokąd zmierzasz. Czułam się trochę, jakbym wsiadła do ultraszybkiej windy. Towarzyszyło temu uczucie, ale nie cielesne. Jakbym była w tunelu, ale to nie był tunel.
W pewnym momencie, tuż po tym, jak dostałam się do tego „tunelowego wiru”, usłyszałam głos babci wołającej moje imię. Tyle że dźwięk nie docierał do mnie przez uszy… Był dużo wyraźniejszy, niż przy normalnym słyszeniu, i bardziej wiarygodny. Czułam, że babcia chce, bym do niej dołączyła. Bez uczucia lęku ruszyłam w głąb szybu. Spowijała mnie ciemność, ale na samym końcu tunelu dostrzegłam rosnącą w oczach świetlistą kropkę.
Światło stało się nieprawdopodobnie jasne, jakbym dostała się do wnętrza żarówki. Zasłoniłam twarz dłońmi, ale nie zobaczyłam ich, ani nie poczułam – chociaż wiedziałam, że tam są. To strasznie trudno wytłumaczyć, ale wiedziałam, że tam są…

Poznaj przesłanie z Drugiej Strony, jakie poznała i opisała Anita Moorjani w książce Umrzeć, by stać się sobą.

Na-krawędzi-śmierci

Karen Henson Jones
Na krawędzi śmierci. Podróż, która odmieni Twoje życie

W tej pełnej ciepła książce możesz towarzyszyć autorce w inspirującej podróży przez Indie, Bhutan i Izrael w poszukiwaniu znaczenia życia. Zgłębisz tajniki medytacji, zachodniej medycyny i nauki duchowych mistrzów.

Świadectwo Anity Moorjani

Uświadomiłam sobie, jak ogromna stała się moja świadomość, jak bardzo się rozszerzyła i że stała się wszystkim. Co ciekawe, na tej płaszczyźnie czas płynie inaczej i bardzo trudno jest opisać słowami, czego doświadczyłam, gdyż wszystko działo się jakby naraz. Gdy to komuś opowiadam, zawsze się zastanawiam nad kolejnością zdarzeń, ponieważ mój mózg tworzy ich ciąg, ale tam one nakładały się na siebie.

W obu przypadkach bohaterki tych opowieści były świadome, ale aparatura medyczna niczego nie zarejestrowała. To ci dopiero zagwozdka.

Więcej o doświadczeniu bliskiej śmierci znajdziesz w książce autorstwa Karen Henson Jones Na krawędzi śmierci.

Autor: Karen Henson Jones

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.