Ezoteryka życie po życiu

Poznaj swoje poprzednie wcielenia. Inkarnacja duszy w ciele fizycznym

poprzednie wcielenia
Dodane przez Redakcja

Aby rozpoznać ścieżkę swej duszy, musisz przyjąć tożsamość istoty fizycznej. Ścieżka prowadzi zarówno przez esencję twego człowieczeństwa, jak również przez tkankę twej duszy – powinieneś być świadomy ich obu.

Wcielenia czyli wehikuły

Podróż każdej duszy na planie fizycznym wymaga posiadania wehikułu – czyli ciała. Bycie istotą inkarnowaną wiąże się z posiadaniem formy fizycznej i oznacza przybranie pewnych fizycznych cech i wymiaru. Inkarnacja dotyczy związku z naszym fizycznym ja oraz połączenia ciała z celami duszy. Rozłączenie niekiedy sprawia, że myślimy, iż zdarzył się jakiś przypadek albo wystąpił wielki błąd, że wylądowaliśmy w niewłaściwej ludzkiej postaci. Jednak prawda jest taka, iż posiadane przez nas ciała są idealne do spełnienia celów naszej duszy oraz dostarczają na ich temat wielu wskazówek.
Żyjąc Nadzwyczajnym życiem musimy być pogodzeni ze swymi ciałami bez względu na ich obecną kondycję. Utrzymywane przez nas negatywne uczucia lub poglądy na temat naszych ciał zaburzają naszą zdolność do doświadczania fundamentalnej dobroci naszych dusz. Potępianie lub negatywne osądzanie powoduje w nas opór przeciwko rzeczywistości. Powoduje on, że tkwimy w miejscu – jest rodzajem energetycznego klina; stajemy się wówczas niezdolni wyjść z przeszłości lub przekroczyć nasz obecny poziom rozumienia.

Wedrowka-twojej-duszy

Linda Howe
Wędrówka Twojej duszy poprzez wcielenia

Szanse na odmienienie Twojej codzienności kryją się w Kronikach Akaszy. Zapisano w nich wszystko, czego Twoja dusza nauczyła się w poprzednich inkarnacjach. Dzięki tej książce odczytasz swoje kroniki Akaszy i staniesz się tym, kim naprawdę chciałbyś być.

Doceń swoje ciało

Z drugiej strony akceptacja, czyli pozwolenie rzeczom na bycie takim, jakimi są, wyzwala swobodę poruszania się i umacnia nas w dalszym rozwoju. Uświadomienie sobie wagi pogodzenia się z ciałem, którym posługujemy się w obecnej inkarnacji, jest ogromnie korzystne; dopóki tego nie zrobimy, będziemy żyli nieefektywnie. Dopóki się opieramy, zaprzeczamy, wypieramy, odrzucamy, potępiamy, a nawet próbujemy odgadywać mądrość stojącą za wyborem danej tożsamości na bieżące życie, pozbawiamy się świadomego połączenia z podstawowymi zasobami danymi każdej duszy na tej planecie: ciałem i ludzką tożsamością. Zatem jest to punkt krytyczny. Konkluzja: musimy doceniać nasze ciała, cieszyć się nimi i je cenić najlepiej jak potrafimy, jako fizyczną ekspresję naszych dusz w tu i teraz.
Gdy nie jesteśmy wcieleni – przed przebyciem do wymiaru fizycznego, jako dusze doświadczające wolności we wszystkich wymiarach – przyswajanie sobie duchowych prawd przychodzi nam wyjątkowo łatwo. Pośród nich oczywistymi są: ja jestem światłem, ty jesteś światłem, wszyscy jesteśmy światłem, wszyscy jesteśmy połączeni, wszyscy jesteśmy częścią całości, wszyscy jesteśmy samą dobrocią, a naszą istotą jest miłość. Jest tam mnóstwo przestrzeni – przypomnij sobie uczucie wolności!

Więcej na temat inkarnacji dowiesz się z książki Lindy Howe Wędrówka Twojej duszy poprzez wcielenia.

Autor: Linda Howe

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.