Terapie Zdrowie

Recepta na rozpuszczenie kamieni w woreczku żółciowym

usunięcie kamieni żółciowych
Dodane przez Redakcja

Coraz częściej spotykam się usuwaniem kamieni z woreczka żółciowego przez lekarzy tylko poprzez usunięcie go. Ponieważ woreczek żółciowy jest dla organizmu bardzo ważny, nie należy lekkomyślnie pozwalać na jego wycinanie. Nie wystarczy ograniczyć się do dwu zdjęć rentgenowskich jednego przed leczeniem a drugiego po. Zdjęcia są potrzebne nie tylko do określenia ilości kamieni, ale co ważniejsze – ich wielkości i jakości. Jeśli kamienie są dość duże, to należy przygotować się na pewien ból podczas ich przechodzenia przez kanaliki. Bólu tego nie należy się bać. Naprawdę duże kamienie zdarzają się bardzo rzadko.

Domowa kuracja na usunięcie kamieni żółciowych

Aby w ciągu doby pozbyć się wszystkich kamieni z woreczka żółciowego, należy przygotować ½ litra oliwy z oliwek i ½ litra soku z cytryny. Najlepiej sok przygotować w domu – kupić 10 dużych i dojrzałych cytryn, wycisnąć sok i przecedzić go przez gęste sitko.

Rozpocznijcie kurację o godz. 19.00 przed dniem wolnym od pracy, wcześniej przez dwanaście godzin nie należy nic jeść, można natomiast pić herbatę, kawę, soki, wodę ale nie mleko.

oczyszczanie-watroby-wyd4-vital

Andreas Moritz
Oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego

Choć wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, kamienie żółciowe, które ma większość ludzi, powodują powstawanie przewlekłych chorób, takich jak schorzenia serca, zapalenie stawów, SM, nowotwory czy cukrzyca. Dzięki temu odkryciu Autor – ekspert z dziedziny medycyny naturalnej, Ajurwedy, irydologii, Shiatsu oraz medycyny wibracyjnej – odmienił życie dziesiątek tysięcy ludzi na całym świecie.

KURACJA:
O godz. 19.00 usiąść przy stole i postawić na nim budzik i przygotowane produkty. Odtąd każda minuta będzie odgrywała bardzo ważną rolę. Wypić  cztery łyżki stołowe oliwy i popić je czterema łyżkami stołowymi soku cytrynowego. Dokładnie za 15 minut powtórzyć dawki w tej samej kolejności, i tak co 15 kolejnych minut, aż nie  wypijemy całej oliwy. Zaraz potem wypić pozostałość soku. Czynności te robić z maksymalną starannością i należy dokonać starań, by nie zwymiotować oliwy. Małe wymioty są dopuszczalne.

UWAGA! Jeśli nawet zdarzy się nam zwymiotować, to należy dalej przestrzegać reżimu picia co 15 minut. Jeśli przerwy w piciu oliwy będą się różniły, to może się zdarzyć, że niektóre kamienie w woreczku pozostaną. Będzie gorzej, jeśli zatrzymają się w przewodzie. Może stać się to przyczyną bolesnej kolki na kilka dni, zanim kamienie nie zaczną wychodzić.
W ciągu wielu lat stosowania tej kuracji, nie zaobserwowano bolesnego wychodzenia kamieni, jeśli cała ½ litrowa butelka oliwy była wypita do dna.
Warto też kupić duże sitko i po zabiegu tym na nie się wypróżniać. Zawartość sitka spłukujemy, by przekonać się, czy kamienie wyszły.
BARDZO WAŻNA UWAGA! Jeśli w woreczku żółciowym nie ma kamieni, a jest jedynie zapalenie woreczka, stosujemy to samo leczenie.

Więcej informacji na ten temat możesz znaleźć w książce Andreasa Moritza zatytułowanej „Oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego”.

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.